BAŞKAN BÖCEK'TEN ESNAFA KİRA MÜJDESİ

KEPEZ SOSYETE PAZARI AÇILDI

ŞEKERLER TURİZM GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR

HALK ETE YOĞUN İLGİ VAR

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ UZATILDI

SUR YAPI ANTALYA'YA ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLÜ

KEPEZ'İN KOMPOSTU TESCİLLENDİ

KEPEZ SOSYETE PAZARI AÇILIYOR

ÇANDIR FASULYESİ TOPRAKLA BULUŞTU

ANTALYALI ÜRETİCİLER, HİBRİT FUARDA BULUŞACAK

SELÜLİTLERE KARŞI 10 ETKİLİ KURAL

YAZ TATİLİNDE SOSYAL MESAFE KORUNMALI

KEPEZ'İN AMBULANS FİLOSU BÜYÜYOR

COVİD-19’A KARŞI ÇOCUKLARA ÖZEL ÖNERİLER

KURBAN BAYRAMI İÇİN BESLENME ÖNERİLERİ

HANGİ BESİNLER ÖDEM ATMAYA İYİ GELİR

UZMANLAR KLİMA ÇARPMASINA KARŞI UYARIYOR

BAHARAT TÜKETİRKEN BU UYARILARA DİKKAT

UZMANLAR ÇÖLYAK HASTALIĞINI KARŞI UYARIYOR

BEDRETTİN DALAN'DAN HASTANELERE UYARI

DENİZ VE HAVUZDA LENS KULLANIMINA DİKKAT

KİLO VERİRKEN BU 8 HATAYI ASLA YAPMAYIN

SAĞLIKLI YAŞAMIN MERKEZİ ASFİM

Sağlıklı yaşam için ASFİM´de buluşuyorlar, formda kalıp ve mutlu oluyorlar

Büyükşehir Belediyesi´nin Antalyalılara ücretsiz spor imkanı sunduğu Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) sağlıklı yaşamı tercih edenlerin buluşma adresi oluyor.  

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren ASFİM, vatandaşları sağlıklı ve hareketli yaşamla buluşturmaya devam ediyor. Antalyalılar, ASFİM´lerde modern, tam donanımlı aletler ve uzman eğitmenler eşliğinde fitness, reformer pilates, step aerobik, pilates, yoga ve zumba yapma imkânı buluyor. 

SAĞLIKLI YAŞAMA ADIM ATTIM

Antalyalıları spor yapma alışkanlığı kazandıran ve sağlıklı bir yaşam sürerek formda kalmalarını sağlayan ASFİM´e spor yapmaya gelen 1176 kişiden biri olan Şenay Aydan, ?ASFİM´de ikinci dönemim ve çok severek geliyorum. Özellikle ev hanımlarına sunulmuş güzel bir hizmet. Haftada 2 gün spor yapmaya geliyorum ve saatlerini de kendim belirledim. Buradaki eğitmenlerimiz de çok yardımcı ve ilgililer, spor aletleri de çok iyi durumda ortam da çok temiz. Kendimi çok daha sağlıklı ve fit hissediyorum? diye konuştum.  

ÜCRETSİZ VE KALİTELİ SPOR İMKÂNI

İki dönemdir ASFİM´e geldiğini söyleyen Menşure Büyüktanır, ?Özellikle kaslarımın güçlenmesi için pilates eğitimine geliyorum ve çok yararlı oluyor. ASFİM´de olmaktan çok memnunum. Burada spor yaptıktan sonra kendimi daha mutlu hissediyorum. Kendime güvenim artıyor. Herkes özel spor salonlarına gidemiyor. ASFİM´in ücretsiz olması büyük bir avantaj. Büyükşehir Belediyesi´ne çok teşekkür ederim? dedi.

EMEKLİLİK KEYFİM ASFİM´DE BAŞLADI

Yeni emekli olduğunu belirten Ayşe Gülbal, emeklilik hayatına ASFİM´le başladığını ifade ederek, ?3 haftadır kurslara devam ediyorum, çok memnunum. Bu hizmet sağlıklı bir hayat adına çok faydalı. Burada yeni arkadaşlıklar da kuruyorum? ifadesini kullandı.

EV HANIMLARINA ÇAĞRI

Emekli İngilizce öğretmeni Sibel Taşkan da, ?Daha önce özel spor salonlarına gidiyordum ama burada da çok güzel imkanlar var. Fitness için modern aletler var, eğitmenler ilgililer ve doğru yönlendiriyorlar.  Bütün ev hanımlara da tavsiye ediyorum buraya gelip spor yapsınlar. Hem bedenlerini daha güçlü hale getirsinler hem de sosyalleşsinler? diye konuştu.

ONLİNE BAŞVURU

ASFİM´de yeni dönem kayıtları başladı. ASFİM´in imkanlarından ücretsiz faydalanmak isteyen vatandaşlar, 29 Eylül´e kadar www.abbsporhizmetleri.com adresinden online olarak başvuru yapabilecek. Kursların başlama tarihi 7 Ekim olarak belirlendi. Kesin kayıtlar 1 Ekim´de açıklanıyor.


Haber Kaynak : www.akdenizsonbaski.com