BAŞKAN BAHAR'DAN TURİZME VE İHRACATA AŞI TALEBİ

MURATPAŞA'DAN KADIN KOOPERATİFLERİNE DESTEK

ANTALYA OSB’DEN ALTERNATİF TURİZME KATKI

KEPEZ BUĞDAY TARLALARINA GÖZÜ GİBİ BAKIYOR

ŞEKERBANK’TAN SANAYİCİYE FİNANSMAN DESTEĞİ

150 BİNİNCİ DOĞALGAZ ABONESİNE TÖREN DÜZENLENDİ

KOMŞU BELEDİYE ÇEVRECİ KOMŞU KARTI İNCELEDİ

BAŞKAN BAHAR'DAN AŞI AÇIKLAMASI

BÜYÜKŞEHİR'DEN ÇİFTÇİLERE FİDE DESTEĞİ

BAŞKAN BAHAR; “KÇÖ 30 HAZİRAN’A KADAR SÜRMELİ”

TÜTÜNCÜ'DEN GENÇLERE ÖVGÜ DOLU SÖZLER

DEVA PARTİSİ'NDEN KONSİYAD'A ZİYARET

ALANYA'DA KARLA MÜCADELE SÜRÜYOR

AK PARTİLİ ÜLKER'DEN UYSAL'A ELEŞTİRİ

ADGİAD’TAN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

BAŞKAN BÖCEK DANIŞMANLARI İLE BULUŞTU

AK PARTİLİ BAYAR CHP'Yİ TOPA TUTTU

MURATPAŞA'NIN MELEKLERİ SÜRPRİZ PEŞİNDE

AK PARTİLİ İ. ETHEM TAŞ; "CHP'NİN ŞİRAZESİ KAYDI"

BAŞKAN TÜTÜNCÜ 'BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ' DEDİ

BAŞKAN TAŞ SÖYLENTİLERE SERT ÇIKTI

BAŞKAN TAŞ, CHP'Lİ BAYAR'A MEYDAN OKUDU

ADGİAD’TAN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

Antalya Doğu ve Güneydoğulu İş Adamaları Derneği (ADGİAD) Başkanı Aykut Eminoğlu ve yönetimi Antalya DEVA Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti

ADGİAD Başkanı Aykut Eminoğlu: “Partinizi ziyaret etmekteki amacımız yeni kurulan her parti gibi sizin partinizin de Türkiye demokrasisine katkı sağlamasını temenni etmektir. Partinizin tüm mensuplarına ülkeye faydalı hizmetler vermek için yapacakları çalışmalarda başarılar dilemektir" dedi.

Türkiye'nin gündemdeki konuları ile ilgili istişarelerde bulunan ADGİAD Başkanı ve beraberindeki heyet, DEVA Partisi İl Başkanı Av. Süleyman Akıncı'ya Antalya DEVA Partisi teşkilatlanma çalışmalarının ne aşamada olduğunu sordular.

İl Başkanı Av. Süleyman Akıncı:" Öncelikle bu nazik ziyaretiniz için başta ADGİAD Başkanımız Aykut Eminoğlu ve kıymetli yönetimine çok teşekkür ederim. Teşkilatlanma çalışmalarımız gayet başarılı bir şekilde sürmektedir.12 ilçemiz için ilçe başkanları atamalarımızı gerçekleştirdik.

Önümüzdeki hafta, merkez ilçelerimiz olan Muratpaşa, Konyaaltı ve Kepez'in ilçe başkanlarının yetki belgelerini takdim edeceğiz. Düzenleyeceğimiz basın toplantısı ile Antalya'mız ile ilçe Başkanlarımızı tanıştıracağız. İki ya da  üç  ay içerisinde de 1.Antalya Olağan İl Kongremizi gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Ülkemizin kutuplaşmaya değil, kavuşmaya, kavga etmeye değil, barışmaya ve uzlaşmaya ihtiyacı var.

Ülkemizin hukuka, adalete ve ifade özgürlüğüne ihtiyacı var. DEVA Partisi bu sorunları çözecek tek parti, bizim tabelalarımızı 'halk' astı. Halkımızın talep ve beklentileri genel başkanımız Ali Babacan'a bu sorumluluğu aldırmaya neden oldu. Bizler de bu sorumluluğun bilincinde hareket ederek ülkemizi aydınlık geleceğe taşıma gayesi içerisindeyiz. Bize gösterdiğiniz bu ilgi alaka ve nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz." dedi."