AK PARTİDE KEMER HEDEFİ
AK Parti Kemer Ağustos ayı genişletilmiş ilçe danışma meclisi Kemer´de yapıldı.
Tarih: 2.8.2018 16:23:32/ 30476okunma / 0yorum

AK Parti Kemer Ağustos ayı genişletilmiş ilçe danışma meclisi AK Parti MKYK Üyesi Av. Mustafa Köse, AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş´ın katılımlarıyla gerçekleşti. İlçe Danışma meclisinde CHP´den AK Parti´ye geçen yeni üyelere parti rozetleri takıldı.

Teşkilat mensuplarının yer aldığı ilçe danışma meclisinde teşkilatçılık üzerine konuşan MKYK üyesi Mustafa Köse “ Teşkilatçılıkta, siyasette en önemli şey samimiyettir. Biz bu kadrolarda yer aldığımız sürece hem mütevazı olacağız hem de simimi olacağız. Biz teşkilatlar olarak AK Parti davasının nasıl ortaya çıktığını asla unutmayacağız.

Bu dava nasıl başladı, nasıl bu noktalara geldi hep hatırımızda tutacağız. Recep Tayyip Erdoğan gibi bir adam ortaya çıktı. Ne yaptı ben İstanbul´a Büyükşehir Belediye Başkanı adayıyım dedi. Çıktı milyonların önüne o milyonlar Recep Tayyip Erdoğan´a baktılar ve onda çok büyük bir samimiyet gördüler, yani kendilerinden birisi olarak gördüler,

Bu o kadar önemli bir şey ki gecekonduya gittiği zaman o gece kondu da o fakirin sofrasından sırıtmıyorsa bir adam işte bu nokta çok önemlidir. Esnafa gittiği zaman esnaftan birisi, memurla oturduğu zaman memuru anlayan bir adam, fakirle fakir zenginle zengin herkesin halini anlayabilen ve gönül gözüyle de kendi halini karşısındakine anlatabilen bir adam ve o samimiyet milyonları kucakladı.

Peki, samimiyet oldu iktidar geldi büyükşehir belediye başkanlığı geldi yeter mi samimiyet yetmiyor ne lazım icraat lazım iş lazım. Biz neden Recep Tayyip Erdoğan´ın arkasından gittik o zaman ki İstanbul´u gördük.

Her yer çöp yığınları, günlerce susuz kalan, hava kirliliğinden nefes alınmayan bir şehir. O İstanbul´u aldı çok çalışarak, gayret ederek eski haline yaşanır bir şehir haline getirdi. Bizde Kemer´de bu hizmet aşkıyla çalışıp birliğimizi beraberliğimizi muhafaza edebilirsek Allah´ın izniyle biz Kemer belediyesini alırız” dedi.

ANTALYA ÇOK ŞANSLI

Antalya´nın yeni kabine ve sahip olduğu belediyeler ile birlikte çok şanslı bir şehir olduğunu belirten AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş konuşmasında şunları dile getirdi “ Antalya olarak çok şanslı bir şehiriz. Bugün Antalya´da 19 ilçe belediyemizin 12´sine sahibiz. Bunun yanında Büyükşehir Belediye Başkanlığı da bizde.

Son seçimde Antalya´mızdan 6 milletvekili çıkardık. Bizim bir sıkıntımız olduğunda, bizimle dertlenen Antalya için gecesine gündüzüne katan birbirinden kıymetli milletvekillerine sahibiz. Bu dönem Antalya için farklı bir durumda söz konusu oldu.

Yeni yönetimin yeni kabinesinde beklediğimiz Sayın Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte bizi Antalya olarak Antalya turizmi olarak daha da güçlendirecek Kültür ve Turizm bakanlığına Sayın Mehmet Nuri Ersoy getirildi. Bu durum Antalyamız için çok büyük bir şans. Antalyamızın şimdi beş milletvekili iki bakanı ve birde büyükşehir belediye başkanı var.

Bu tablonun oluşması tabi ki büyük bir çalışmanın, emeğin ve birliğin eseridir. Antalya´da  %21 ile başlayan oy oranlarımız bugün %36´lara geldi. Partimiz ilk kurulduğu yıllarda kimse partimize gelmek, yaklaşmak ve yönetici olmak istemiyordu.

İmkanlarımız yoktu hamdolsun şu anki geldiğimiz noktada bizim teşkilatlarımız çok güçlü. İlçe teşkilatlarımız, mahalle teşkilatlarımız çok güçlü. Biz daha önce yönetilen bir ülkeydik artık bu güçlü kadrolarla birlikte kendi kendini yöneten, kendi liderini seçen çok güçlü bir ülkeyiz. Türkiye artık dışardan müdahalelerle yönetilecek bir ülke değildir.

Biz ak kadrolar olarak kuruluşumuzda genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´a yaşatılan sıkıntıları, engellemeleri unutmadan, bu günlerin kıymetini bilerek partimiz için ülkemiz için canla başla çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Kemer ilçemizin yıllardır kanayan bir yarası haline gelen kötü yerel yönetim anlayışından kurtarmamız gerekmektedir.

Büyükşehir yasası olmasa, Büyükşehir Belediyemizin, Menderes Türel Başkanımızın çalışmaları olmasa bugün Kemer ilçemiz çok daha kötü bir durumda olacaktı. Kent merkezindeki binlerce turistin akın ettiği caddeler bugün büyükşehir belediyemizin çalışmalarıyla ayaktadır. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde Kemer belediyemizi alarak Kemer´e hızlı bir şekilde yeni yatırımlarla buluşturacağız.

BİZİM VAZİFEMİZ ADAYIMIZIN ARKASIN DURMAK

Belediye başkanı aday belirleme süreci ile ilgili de teşkilatlarI uyaran Taş “Bu vesile ile tüm teşkilatlarımıza adaylık süreci ile ilgili hatırlatmada bulunmak istiyorum. Bizim partimizde adaylık belirleme sistemimiz bellidir.

Teşkilat temayülü yapılır, kamuoyu yoklaması yapılır biz görüşlerimizi milletvekillerimizle birlikte bildiririz genel merkeze ve son noktada Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan adayımız bu kişi der işaret eder ve bizlerde milletvekillerimizle beraber tüm teşkilatlar olarak adayımızın arkasında dururuz.

Adayımızı belediye başkanı yapmak için çalışırız bizim vazifemiz budur. Biz her ilçemizde kazanacağımız adayla seçimlere gireceğiz. Antalya´da benim, il teşkilatımızın tek bir hedefi var 12 olan belediye sayımızı nasıl 19 yaparım bunun hedefi var, bunun çalışması var, bizim tek derdimiz bu.

Son olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın teşkilatlarımıza mesajını da unutmamalıyız. Bizler hangi makamda, hangi konumda olursak olalım tevazu sahibi ve mütevazı olacağız. Bu imkânları bize milletimizin sunduğunu unutmayacağız ”dedi.

ARTIK KEMER´İ ALMA ZAMANI

Başkan Taş; "Yeni yönetim sistemiyle devletimizin tüm kademeleri artık çok daha hızlı işleyen bir hale gelmiştir. Bu sistemde yerel hizmetlerden başlayarak artık hizmeti isteyenler alabiliyor. Şimdi artık bir avantajımız daha var Kemer Turizmde bir marka sadece Türkiye markası değil dünya markası.

Kemerimizin beklediği hizmetleri yapmak inşallah bizlere nasip olacak, Cumhurbaşkanlığı yeni yönetim sistemine nasip olacak. Hizmeti yapacak olan yine Ak kadrolar olacaktır, bunu Kemerli hemşerilerimiz artık çok iyi anlamışlardır.

Artık Kemer´de bir olma zamanı, Kemer´de iktidar olma zamanıdır. Hükümetimiz olarak turizmcilerimizin her zaman arkasında olduk. Ülkemizde yaşanan terör olayları hep turizmi baltalamak, ülkemize gelen turisti korkutmak, turizm gelirlerimizi ortadan kaldırarak ekonomimizi sarsmak için gerçekleşmiştir. 2014´de başlayan bu kanlı eylemlere hükümet olarak hiçbir boyun eğmedik.

Hemen turizm için o zorlu süreçte iç turizmi devreye sokarak turizmcimizin, yatırımcımızın ayakta kalmasını sağladık. Şimdi ise Türkiye´nin en büyük geliri turizm den. Turizm bakanımız açıkladı ilk çeyrekte hem turistte hem de gelirde %31 ‘lik bir artış olmuştur.

Bütün bu artışları devam ettirmemiz, kalkınmamızı sürdürmemiz için ne yapmamız lazım iktidar olmamız lazım iktidar da yerelde başlar. Yerelde iktidar olursak genelde bizimledir. O yüzden Kemer belediyemizi Kemerli hemşerilerimiz için almamız lazım. Kemer´i yeniden ayağa kaldıracak dev projelerle yıldızını parlatacak ak kadrolar olacaktır” şeklinde konuştu.

ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN KEMER´İ KAZANACAĞIZ

24 Haziranda liderimiz cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın açıklamasıyla bir erken seçim safhasına girdik. Her zaman seçimlere hazır olan teşkilatımız seçim kararı açıklanır açıklanmaz hemen çalışmalarımız başladık.

Tüm Kadrolarımızla Kemer´de partimizi birinci parti yapmak için il başkanlığımızın koordinasyonuyla başarılı bir seçim çalışması gerçekleştirdik ve Kemer´den Cumhurbaşkanımıza önemli bir destek verdik. Ülkemizin içerisinden geçtiği zor süreçte Kemer olarak üzerimize düşeni yaptık AK Partimizi birinci parti yaptık. Şimdi önümüzde yerel seçimler var .

Her zaman seçimlere hazır olan teşkilatımız yerel seçimler içinde önemli bir çalışma içerisinde. Kemer´in yerel yönetim konusunda şuan ki hali ortadadır. Artık Kemer´e yakışmayan kötü belediyeciliğe dur deme vakti çoktan gelmiştir. Kemerli hemşerilerimiz ilçemizin bu kötü gidişatının farkında. Gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarında bunu çok iyi görüyoruz.

Artık Kemer´li hemşerilerimiz AK belediyeciliğin hizmet anlayışından faydalanmak istiyor. Kemer Belediyemizi AK belediyecilik ile buluşturacak tabi ki Kemerli hemşerilerimizdir fakat bizimde Kemer´e hizmet edecek en iyi adayı belirleyecekte partimizdir.

Göreve geldiğimiz günden itibaren söylüyoruz artık yerel seçimlerin Kemer için kötü sonuçlanması gibi bir seçeneği yoktur. Kemer ilçemizin potansiyeline yakışmayan vizyonsuz, projesiz yönetim anlayışına önümüzdeki seçimlerde son vereceğiz.

Şartlar ne olursa olsun önümüzdeki seçimleri ya kazanacağız ya kazanacağız. İnşallah biz bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece bir ve diri olduğumuz sürece Kemerli hemşerilerimiz ilçe belediyemizi ak ellere emanet edecektir” dedi.

Toplantının sonunda CHP ilçe delegeliğini bırakarak AK Parti´ye üye olan Arif Can ile iki dönem CHP Kemer ilçe yönetim kurulu üyesi olan Ali Can´a Ak Parti rozetlerini MKYK üyesi Mustafa Köse ile il başkanı İbrahim Ethem Taş taktı.    

Anahtar Kelimeler: PARTİDE KEMER HEDEFİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
DÜLGEROĞLU KİME ÇAĞRI YAPTI ?
DÜLGEROĞLU KİME ÇAĞRI YAPTI ?
Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, canlı yayınla projelerini anlattı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.
BAŞKAN TÜREL STAR TV´DE KONUŞTU
BAŞKAN TÜREL STAR TV´DE KONUŞTU
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Star TV Ana Haber´de Nazlı Çelik´in konuğu oldu.
BAŞKAN UYSAL ZİYARET TURUNDA
BAŞKAN UYSAL ZİYARET TURUNDA
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal esnaf ziyaretinde
BAŞKAN ADAYI BÖCEK ŞARAMPOL´DE
BAŞKAN ADAYI BÖCEK ŞARAMPOL´DE
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek: "Şarampol Caddesi´nin eski günlerini yaşatacağız" dedi
BAŞKAN TÜREL GLOBAL´E KONUŞTU
BAŞKAN TÜREL GLOBAL´E KONUŞTU
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: “Uluslararası projelerle Antalya´yı bambaşka bir yere taşıyoruz” dedi.
FİNİKE´DE CUMHUR LİSTEYİ VERDİ
FİNİKE´DE CUMHUR LİSTEYİ VERDİ
Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, İlçe Seçim Kurulu´na AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarıyla beraber Belediye Meclis Üyeleri listesini teslim etti.
BAŞKAN BÖCEK´E SEVGİ GÖSTERİSİ
BAŞKAN BÖCEK´E SEVGİ GÖSTERİSİ
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek´e büyük sevgi gösterisi
DÜLGEROĞLU ZİYARET TURUNDA
DÜLGEROĞLU ZİYARET TURUNDA
Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu´ndan sahil işletmecilerine ziyaret
SERİK TÜREL´İ BAĞRINA BASTI
SERİK TÜREL´İ BAĞRINA BASTI
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: “Halkımızın arasına göğsümüzü gere gere çıkıyoruz”
BÖCEK MİSAFİR AĞIRLADI
BÖCEK MİSAFİR AĞIRLADI
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, CHP´li isimleri ağırladı
TEŞKİLAT TÜTÜNCÜ´YÜ BAĞRINA BASTI
TEŞKİLAT TÜTÜNCÜ´YÜ BAĞRINA BASTI
AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Başkan Hakan Tütüncü´yü coşku ile karşıladı
BAŞKAN TÜREL NTV´YE KONUK OLDU
BAŞKAN TÜREL NTV´YE KONUK OLDU
NTV´nin konuğu olan Başkan Menderes Türel önemli açıklamalarda bulundu
AK PARTİ SEÇİME HAZIR
AK PARTİ SEÇİME HAZIR
AK Parti Antalya teşkilatı eğitimde buluştu
AKSU´DA KARATAŞ RÜZGARI
AKSU´DA KARATAŞ RÜZGARI
AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karata; "Halkımın derdi benim derdimdir" dedi.
BAKAN VE KARATAŞ CAN SUYU VERDİ
BAKAN VE KARATAŞ CAN SUYU VERDİ
Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, öğrencilerle okul bahçesine ağaç dikerek can suyu verdi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Antalya için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:21 08:01 13:10 15:42 18:01 19:28
Bu dünya çalışma yeridir. Ücret alınacak yer, ahirettir.

İMAM-I RABBANİ (R.A)
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Günümüzde evlenenlerin yüzde ellisi boşanmaktadır. (Bak bunu duyduğum iyi oldu ben zaten evlenmiyecem böylece kamçılamış oldum bu sözlerle) -Rodin’in ünlü ‘düşününen adam’ heykeli aslında İtalyan şair dante’nin portresidir. -Uranüs çıplak gözle görülen

İlginç Bilgiler 4
deneme deneme

deneme 4