LİMONDA İHRACAT KISITLAMASI KALDIRILDI

Z. ALTAN ELMAS KONUT SATIŞLARI VE KREDİ FAİZLERİ HAKKINDA KONUŞTU

TÜTÜNCÜ'DEN TEOMANPAŞA'YA DOĞALGAZ MÜJDESİ

SOĞUK BAKLAVA YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

ATIKLAR DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

SUR YAPI ANTALYA PROJESİ'NDE HAYAT BAŞLIYOR

TAVUK DÜNYASI'NDAN SAKARYA'YA YENİ ŞUBE

ELEKTRİKLİ VE HİBRİD OTOMOBİL SATIŞLARI ARTTI

ADA ÇAYI İHRACATINDA HEDEF BÜYÜK

ANTALYA'DAKİ KONUT METREKARE SATIŞ FİYATLARI ARTTI

TÜTÜNCÜ; "VARSAK'IN DEĞERİNE DEĞER KATTIK"

BAŞKAN BÖCEK ALANYA'DA MUHTARLARLA BULUŞTU

KIRCAMİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

TÜTÜNCÜ; "KEPEZLİLER YOLUN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR"

MURATPAŞA BELEDİYESİ TARİHİ ŞEHİRLER PROJESİNDE

MURATPAŞA MECLİSİ AL YAZMA ANITINDA TOPLANDI

EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ÖNÜ TRAFİĞE KAPANIYOR

SKUT'TAN BAŞKAN UYSAL'A ZİYARET

GÜNDOĞMUŞ KÖPRÜLÜ YAYLA YOLU YENİLENDİ

ASAT EKİPLERİ BAYRAM MESAİSİ YAPTI

BAŞKAN UYSAL'DAN BAYRAM TEŞEKKÜRÜ

MURATPAŞA'DAN ON-LİNE KOÇLUK HİZMETİ

AK PARTİLİ ÖZÇAY; "SOKAK HAYVANLARININ YANINDAYIZ"

AK Parti Antalya İl kadın Kolları Başkanı Tülay Beşkonak Özçay; "Sahipsiz, sessiz can dostlarımız, sokak hayvanların yanındayız" dedi

AK Parti Antalya İl kadın Kolları Başkanı Tülay Beşkonak Özçay olarak sahipsiz, sessiz can dostlarımız, sokak hayvanların yanındayız. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızca organize edilen, 81 ilimizde eş zamanlı olarak düzenlenen sahipsiz, sessiz can dostlarımız sokak hayvanlarının beslenme ihtiyaçlarının karşılanması, toplumsal duyarlılığı artırmak ve dikkat çekmek amacıyla yaptığımız bu etkinliği açıklamaktan gurur duyuyoruz" dedi.

Özçay ayrıca; "Bizlerin görevi, Allah rızasınıgözetmek, kendimizin olduğu kadar başkalarının ve yaratılmış diğer canlıların hayatlarını da gözeterek “Yaratılanı severim yaradandan ötürü!” düsturunca yaşamak ve dünyayı güzelleştirmektir. Dünya sahibi insanoğlu değildir. Bu mavi gezegende bizim kadar Yüce yaratıcının yaratmış olduğu diğer canlıların ve gelecek nesillerinde yaşama hakkı vardır. Bu hakka saygı göstermeli emaneti yarınlara güzel bir şekilde taşımalıyız. Dünyayı bizimle paylaşan can dostlarımıza değer vermeli, onları korumalı ve hayatı onlarla paylaşmalıyız" diye konuştu.

'Seslerini duyuramayan sahipsiz hayvanlar, yaz mevsimi ile beraber gelen sıcak havanın getirmiş olduğu yemek, barınak ve su bulma gibi zorluklarla mücadele etmektedirler' diyen Özçay sözlerini; "Özellikle pandemi ile beraber gelen kısıtlamalarda ve mevsimin de etkisiyle sıcaktan çok fazla etkilenen can dostlarımız ya bitkin düşüyor veya yaşamlarını kaybediyorlar.

İki cihan serveri sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) hadis-i şerifinde "Bu dilsiz hayvanlar hakkında Allah'tan korkun!"diyerek bizleri uyarmıştır. Sahibi Allah olan sokak hayvanları için,belirli günlerde “Bir Kap Su, Bir Kap Mama” kampanyasına bizde AK Kadınlar olarak destek oluyoruz. Buradan Antalya ilimizdeki  gönüllü vatandaşlarımıza sesleniyoruz. Bu merhamet çağrısına kulak veren, duyarlılık gösteren ve bizlerin çağrısına destek verecek tüm vatandaşlarımızı gönülden kutluyoruz" şeklinde konuşarak tamamladı.