BAŞKAN TÜTÜNCÜ İŞÇİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

BÜYÜKŞEHİR'DEN İŞÇİLERE 3150 LİRA PROMOSYON

ANTALYA OSB’DEN MAKEDONYA’YA TİCARET KÖPRÜSÜ

KEPEZ'DE GETİR-SAT GÜNLERİ BAŞLIYOR

MAYIS ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN UYSAL'A ZİYARET

KEPEZ'İN ÜRETTİĞİ EKMEKLER VATANDAŞA DAĞITILACAK

DOĞU GARAJI KTM'DE DÜKKANLAR TESLİM EDİLİYOR

BÜYÜKŞEHİR KEMER'E YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

MURATPAŞA BELEDİYESİ KPSS ÜCRETLERİNİ ÖDEYECEK

ANTALYA OSB ÜRETİMDE TÜRKİYE LİDERİ OLDU

ANTALYALI MISRA ERKAL'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

KEPEZ GÜLVEREN MAHALLESİNDE TARİHİ GÜN

ÇAVDAR; "DÜDEN’ DE KİRLİLİĞE ACİL ÇÖZÜM İSTİYORUZ"

BAŞKAN TÜTÜNCÜ'YE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

ANTALYALILAR MURATPAŞA'DA BULUŞUYOR

SEVİMLİ DOSTLARIN MODERN YUVALARI TAMAMLANIYOR

CANLI HEYKELLERLE ÇEVREYE DUYARLILIK ÇAĞRISI

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BOĞAÇAYI'NI TEMİZLİYOR

SARISU MESİRE ALANI KAPILARINI VATANDAŞA AÇTI

ANTALYA'DA NORMALLEŞME HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

KEPEZ'DE GECEKONDULARIN YERİNE LÜKS KONUTLAR

BÜYÜKŞEHİR HALK SÜT İLE ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

ANTALYA'DA NORMALLEŞME HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi 1 Haziran itibariyle başlayan kontrollü normalleşmeye birlikte sosyal tesislerini açmaya hazırlanıyor

Bu kapsamda Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal tesisleri 7 Haziran Pazartesi günü itibariyle hizmete açılıyor. Büyükşehir Belediyesi iştiraki EKDAĞ A.Ş. tarafından işletilen Düden Balık Çarşısı, Atatürk Parkı Sosyal Tesisi, Lara ve Konyaaltı Plajları sosyal tesisleri Pazar hariç her gün sabah 09.00 akşam 21.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Büyükşehir Belediyesi iştiraki ANET tarafından işletilen Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri de 7 Haziran Pazartesi gününden itibaren 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaretçilerini kabul etmeye başlayacak. Selekler Çarşısı yanındaki Engelsiz Kafe ise kararın ardından hizmet vermeye başladı.

TOPLU ULAŞIMDA ARAÇ SAYISI ARTTI

Antalya Büyükşehir Belediyesi normalleşme kapsamında hafta sonu Cumartesi günlerindeki sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılması nedeniyle toplu ulaşım araç sayısında düzenlemeye gitti. Toplu ulaşım araçları yolcu sayısı yüzde 50 kapasiteyle hafta içi 365, Cumartesi günü 310, kısıtlama olan Pazar günü ise 66 araç toplu taşımada hizmet verecek.

ATASEM VE ATABEM’DE YÜZYÜZE EĞİTİM

Büyükşehir Belediyesi ATASEM ve ATABEM kurs merkezleri de normalleşme dönemi ile birlikte yüz yüz eğitimlerine devam edecek. Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı’nda da yüz yüze eğitim 7 Haziran Pazartesi günü itibariyle başlayacak. Kapanma döneminde online yapılan TSM, THM, Tiyatro, ses ve şan, enstrüman eğitimleri yüz yüze gerçekleştirilecek.

ASFİM’LER AÇILIYOR 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ASFİM spor merkezleri de 7 Haziran Pazartesi gününden itibaren kapılarını sporseverlere açacak. ASFİM’e yeni kayıtlar www.abbsporhizmetleri.com adresinden yapılabilecek.  Büyükşehir Belediyesi’ne ait Konyaaltı ve Lara’daki tenis kortları ise sporseverlerin kullanımına açıldı. 

ALZHEİMER MERKEZİ 15 HAZİRAN’DA

Büyükşehir Belediyesi’nin Muratpaşa Altındağ Mahallesi ile Alanya’da bulunan Hasta ve Hasta Yakınları Tesisleri de normalleşme kararıyla birlikte kapılarını açtı. Gazipaşa Yaşlı Lokali de hizmet vermeye başladı. Alzheimer Hasta ve Hasta Yakınları Buluşma Merkezi’nin de 15 Haziran itibariyle hizmet vermeye başlayacağı bildirildi. 

HALK ET TIRI ARTIK CUMARTESİ FİNİKE’DE

Hafta sonu yasağı nedeniyle Halk Et Tırı, Finike ve Elmalı’da Salı günleri dönüşümlü olarak hizmet veriyordu. Kısıtlamanın kalkmasıyla Halk Et Tırı artık Finike’de her hafta Cumartesi günleri hizmet verecek. Diğer ilçe günleri ise aynı şekilde devam edecek.