BAŞKAN BAHAR'DAN TURİZME VE İHRACATA AŞI TALEBİ

MURATPAŞA'DAN KADIN KOOPERATİFLERİNE DESTEK

ANTALYA OSB’DEN ALTERNATİF TURİZME KATKI

KEPEZ BUĞDAY TARLALARINA GÖZÜ GİBİ BAKIYOR

ŞEKERBANK’TAN SANAYİCİYE FİNANSMAN DESTEĞİ

150 BİNİNCİ DOĞALGAZ ABONESİNE TÖREN DÜZENLENDİ

KOMŞU BELEDİYE ÇEVRECİ KOMŞU KARTI İNCELEDİ

BAŞKAN BAHAR'DAN AŞI AÇIKLAMASI

BÜYÜKŞEHİR'DEN ÇİFTÇİLERE FİDE DESTEĞİ

BAŞKAN BAHAR; “KÇÖ 30 HAZİRAN’A KADAR SÜRMELİ”

MURATPAŞA'DA DERS ZİLİ YENİDEN ÇALIYOR

ERENKÖY KREŞİ 23 NİSAN'DA AÇILACAK

KONYAALTI ETÜT MERKEZİNDE EĞİTİM BAŞLADI

TÜTÜNCÜ; "KEPEZ'E 130'DAN FAZLA OKUL YAPTIK"

KEPEZ YABANCI DİLLER AKADEMİSİ BAŞLIYOR

BÜYÜKŞEHİR ON-LİNE BALIKÇILIK EĞİTİMİ BAŞLADI

KEPEZ'DEN ANNELERE İLK YARDIM EĞİTİMİ

KEPEZ 11 OKULA DAHA KAVUŞTU

KONYAALTI KREŞLERİNDE KARNE HEYECANI

KORKUTELİLİ ÖĞRENCİLERE TABLET DESTEĞİ

MURGEM UZAKTAN EĞİTİME GEÇTİ

TABLET KAMPANYASINA DESTEK SÜRÜYOR

ASMO'DA ATATÜRK KONULU KONFERANS

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün aramızdan ayrılışının 82. Yıldönümü anısına ASMO'nun düzenlediği “ATATÜRK” konulu online olarak gerçekleştirildi

Konferansın açış konuşmasını yapan ASMO Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar, “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” diyen Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82’nci yıldönümünde saygı ve minnetle anıyoruz.

İlkeleriyle ve yaptıklarıyla, bizler için aydınlığa, çağdaşlığa, özgürlüğe açılan bir kapı olan Mustafa Kemal Atatürk’e minnet borcumuzu, hedeflerinden sapmayarak ve gelecek nesiller için daha çok çalışarak ödeyeceğiz.

Sadece bizim değil, tüm dünyanın bilgisine, hoşgörüsüne, cesaretine saygı duyduğu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, O'nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını ve şehitlerimizi bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.” dedi ve bizleri kırmayarak, birikimlerini bizlerle paylaşmak için bugün burada bizimle olan, Sinan Meydan’a ve tüm katılımcılara teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Sinan Meydan sözlerine “ATATÜRK’ü anlamının ve anlatmanın milli bir görev olduğunu, 2020 Türkiye’sinde bağımsız vatan ve uygar yaşam adına ne görürseniz bunların tamamı ya ATATÜRK’ün eseridir yada bunların büyük bir bölümünün temeli onun eseridir.” Diyerek başladı. Konferansın devamında dinleyicilere ATATÜRK’ün yaşamı, milli mücadele yılları, zaferleri, ilkeleri ve devrimleri ile yaşamımızı nasıl şekillendirdiğini aktardı.