BAŞKAN BÖCEK´E LİSANS DİPLOMASI
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ‘Yüksek Lisans´ diplomasını aldı
Tarih: 3.9.2018 15:42:51/ 29487okunma / 0yorum

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ahmet Yesevi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü´nde Yüksek Lisansını tamamlayarak, diplomasını aldı.

Ahmet Yesevi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi´nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü´nde Yüksek Lisans yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, eğitimini başarıyla tamamladı.

Başkan Muhittin Böcek, Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Ahmet Yesevi Üniversitesi Türkiye Türkçesi ile Eğitim Programları (TÜRTEP) Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Buluç ve Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kale´nin katıldığı törenle diplomasını aldı.

Kep giyen Başkan Böcek´e diplomasını Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız verdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, hayatının en önemli anlarından biri olduğunu söyleyerek, yüksek lisans eğitimini tamamlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Başkan Böcek, “Eğitimin yaşı yok. Çok yoğun ve tempolu bir hayatımız var. 25 yıldır başkanlık yapıyorum.

Siyaset ve belediye başkanlığı alanındaki başarılı çalışmalarımızı eğitim ile de taçlandırmaktan dolayı çok mutluyum.  Bundan sonra da bilgi ve birikimimizi Antalya´mız için sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız´da eğitime önem veren bir belediye başkanı olması nedeniyle Başkan Muhittin Böcek´i kutlayarak, Yüksek Lisansı tamamlamasından dolayı tebrik etti. Günün anısına Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkan Muhittin Böcek´e Hoca Ahmet Yesevi´nin Divan-ı Hikmet Kitabını hediye etti. 

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN BÖCEK LİSANS DİPLOMASI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
OSB MEZUN ÖĞRENCİLERE KÖPRÜ OLACAK
OSB MEZUN ÖĞRENCİLERE KÖPRÜ OLACAK
Antalya OSB, üniversite öğrencileri ile Bölge firmaları arasında köprü olmaya hazırlanıyor.
BÖCEK ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
BÖCEK ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Başkan Böcek, karne sevincine ortak oldu
OKUL BİRİNCİLERİ TATİLE ÇIKTI
OKUL BİRİNCİLERİ TATİLE ÇIKTI
Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2 bin 370 kişiyi 3 günlüğüne 5 yıldızlı otelde tatile gönderdi.
KONYAALTI´NDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ
KONYAALTI´NDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ
Konyaaltı Belediyesi´nin alanında uzman kişilerle vatandaşları bir araya getirdiği Kent Gönüllüsü Projesi ‘İngilizce´ eğitimi ile devam ediyor.
KEPEZ´DE EĞİTİM SEMİNERİ
KEPEZ´DE EĞİTİM SEMİNERİ
Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeline eğitim semineri verildi.
ÇOCUKLARA DİL EĞİTİMİ NASIL OLMALI
ÇOCUKLARA DİL EĞİTİMİ NASIL OLMALI
İngilizce eğitimi ile çocuklar hayata bir sıfır önde başlıyor…
ANTALYA OSB EĞİTİMLERİ KAZANDIRDI
ANTALYA OSB EĞİTİMLERİ KAZANDIRDI
Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünün 2015 yılında başlattığı eğitim seferberliği bölge sanayicisi ve personellerine önemli katkılar sağladı.
ÖĞRENCİLER İSTEDİ, BAŞKAN TÜTÜNCÜ VERDİ
ÖĞRENCİLER İSTEDİ, BAŞKAN TÜTÜNCÜ VERDİ
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü öğrencilere, "Biz size kalbimizi, gönlümüzü verdik. Kitap mı, bilgisayar mı vermeyeceğiz" dedi.
EĞİTİM 4.0 İSTANBUL´DA
EĞİTİM 4.0 İSTANBUL´DA
Her sene bir ülkenin davetli olarak katıldığı dünya eğitim sisteminin geleceğini tartışmaya açıyor.
EN İYİ EĞİTİM SİGORTASI NASIL SEÇİLİR
EN İYİ EĞİTİM SİGORTASI NASIL SEÇİLİR
Günümüz koşullarında eğitim sigortası artık lüks değil ihtiyaç, hatta çocuklarımızın kesintisiz eğitimini garanti altına almak için bir zorunluluk.
KONYAALTI ÖĞRENCİ LOKALİ AÇILIYOR
KONYAALTI ÖĞRENCİ LOKALİ AÇILIYOR
Konyaaltı öğrenci Lokali 10 gün içinde hizmete açılıyor
ASMEK KAYITLARI BAŞLADI
ASMEK KAYITLARI BAŞLADI
ASMEK´te yeni dönem heyecanı kayıtların açılması ile birlikte başladı.,
KEPEZ´DEN BAŞARIYA ÖDÜL
KEPEZ´DEN BAŞARIYA ÖDÜL
Kepez Belediyesi ve Kepez İlçe Müftülüğü işbirliği ile gerçekleştirilen ‘Camilerde Çocuk Sesi Kepezimizin Neşesi Projesi´ kapsamında Kepez´in başarılı öğrencileri ödüllendiriliyor.
MİNİKLERE AHŞAP EĞİTİMİ VERİLDİ
MİNİKLERE AHŞAP EĞİTİMİ VERİLDİ
Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüsü Projesi kapsamında oyuncak ustası Haşim Usta, Konyaaltı Belediyesi Kreşi öğrencilerine el yapımı ahşap oyuncak eğitimi verdi.
STK´LARDAN İMAM HATİP ÖĞRENCİLERİNE BURS
STK´LARDAN İMAM HATİP ÖĞRENCİLERİNE BURS
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, İlim Yayma Cemiyeti, İlim Yayma Vakfı, Ensar Vakfı ve İnsan ve Medeniyet Hareketi bu yıl ilk kez yapılan Liselere Giriş Sınavı´nda (LGS) başarılı olan öğrencilere burs verecek.
BU KÜTÜPHANE PARMAK ISIRTIYOR
BU KÜTÜPHANE PARMAK ISIRTIYOR
Türkiye´ye model olacak, çocuklara masalsı bir dünyanın kapılarını aralayan Antalya Büyükşehir Belediyesi Kitap ve Oyuncak Kütüphanesi çocukların gözdesi oldu. Lego Odası´ndan Keloğlan Evi´ne, Mars´a Yolculuk Odası´ndan Etkinlik Sahnesi´ne eğitimin eğlence ile buluştuğu merkez çocuklarla dolup taşıyor.
BAŞKAN BÖCEK´TEN BAŞARI DİLEKLERİ
BAŞKAN BÖCEK´TEN BAŞARI DİLEKLERİ
Geçtiğimiz yıl üniversiteye yerleşen öğrenci sayısıyla yüzde 98.7 oranında başarı sağlayan Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi, bu hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için tüm hazırlıklarını tamamladı.
MURGEM´Lİ ÖĞRENCİLER YKS´DE TER DÖKECEK
MURGEM´Lİ ÖĞRENCİLER YKS´DE TER DÖKECEK
Muratpaşa Belediyesi´nin eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak hedefiyle yola çıkan ve ilk iki yılında üniversiteye yerleşmede yüzde 87´lik başarıyı yakalayan MURGEM´le sınava hazırlanan 687 öğrenci hafta sonu YKS´de ter dökecek.
MURATPAŞALI YABANCILARA EĞİTİM
MURATPAŞALI YABANCILARA EĞİTİM
Yerleşik yabancılara Türkçe kursu Muratpaşa Belediyesi´nin kentte yerleşik yabancılara yönelik Türkçe kursunda, 4´üncü dönem öğrencileri, hafta sonu yazılı ve sözle sınavda ter döktü. Sınavı başarıyla geçen 30 kursiyer Türkçe dil sertifikasını aldı. İstanbul ve Ankara´nın ardından Türkiye´de en çok yabancı uyruklunun yaşadığı Antalya´da, Muratpaşa Belediyesi yerleşik yabancılar için başlattığı Türkçe kursunda 4´üncü dönem sona erdi. Ruslar başta olmak üzere Çin, Suriye, İran, Ukrayna, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan vatandaşlarının katıldığı kurs programında yazılı ve sözlü sınavlar hafta sonu yapıldı. Muratpaşa Belediyesi´nin Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi´yle birlikte düzenlendiği kursun ardından yapılan sınavlarda 50 ortalama başarısı gösteren 30 kursiyer sertifikalarını aldı. Sertifika almaya hak kazanan komşularını kutlayan Başkan Uysal, “Muratpaşa´da çok kültürlü bir yaşam gündelik hayatın bir parçası. Bu çok kültürlülüğü sahiplenip şehrin yerel yönetimi olarak onlara dilimizi öğretiyoruz. Şehir hayatından onlarla daha fazla kaynaşıyoruz” diye konuştu.
ASMO´DAN EĞİTİM SEMİNERİ
ASMO´DAN EĞİTİM SEMİNERİ
ASMO 7 Haziran Perşembe günü eğitim semineri düzenleyecek.
ÖNDER´DEN AÇIKLAMA
ÖNDER´DEN AÇIKLAMA
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, 24 Haziran seçimleri öncesinde imam hatip okullarıyla ilgili süren tartışmalar ve seçim beyannameleri üzerine bir açıklama yaptı.
KEPEZ´DE BİLİM ŞENLİĞİ
KEPEZ´DE BİLİM ŞENLİĞİ
Kepez´deki 51 okulun, TÜBİTAK´ın desteklediği projelerini sergilediği Kepez Bilim Şenliği, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü´nün katılımıyla Dokumapark´da düzenlendi
İFTAR SOFRASINDA OKUL MÜJDESİ
İFTAR SOFRASINDA OKUL MÜJDESİ
Kepezli hemşehrileri ile gönül sofralarında bir araya gelen Başkan Tütüncü, mahallelere yapılacak yeni yatırımların da müjdesini veriyor
TÜTÜNCÜ EĞİTİMİN HİZMETİNDE
TÜTÜNCÜ EĞİTİMİN HİZMETİNDE
Kepezli öğrencileri bilişim sınıflarıyla tanıştırmaya devam eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 24´üncü bilişim sınıfını da İsmail Hakkı Kaya Ortaokulu´na armağan etti.
ASMEK ANTALYALILARA IŞIK OLDU
ASMEK ANTALYALILARA IŞIK OLDU
Çocuklarını okutup torun büyüttüler şimdi öğrenci oldular şimdi okuma yazmayı ASMEK´te öğreniyorlar
EĞİTİMİN KALBİ ANTALYA´DA ATTI
EĞİTİMİN KALBİ ANTALYA´DA ATTI
Türk Eğitim Sektörünün Yayıncı Aktörleri Antalya´da Buluştu
BAŞKAN TÜTÜNCÜ MİNİKLERLE
BAŞKAN TÜTÜNCÜ MİNİKLERLE
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, minik öğrencilerin mutluluğunu paylaştı
KEPEZ´DEN OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ
KEPEZ´DEN OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ
Kepez´de okuma yazma bilmeyen kalmasın seferberliği başlatıldı
KEPEZ KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR
KEPEZ KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR
Kepez Belediyesi´nin bu yıl ilk kez düzenleyeceği ve 100´den fazla yayın evi ile tanınmış pek çok yazarın katılacağı Kepez Kitap Fuarı, 30 Mart Cuma günü kapılarını kitapseverlere aralıyor.
TAKSİ ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM VERİLDİ
TAKSİ ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM VERİLDİ
Antalya Valiliği öncülüğünde ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) ev sahipliğinde organize edilen "Turizmde Yol Güvenliği Taksi Şoförleri Eğitimi" toplantısı Vali Yardımcısı Nurettin Ateş, AESOB Başkanı Adlıhan Dere ve Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan´ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
ANTALYA´YA DÖRT FAKÜLTE
ANTALYA´YA DÖRT FAKÜLTE
Akdeniz Üniversitesi ve Alaaddin Keykubat Üniversiteleri´ne bağlı 4 yeni fakültenin daha açılması, Bakanlar Kurulu tarafından imzalanarak Resmi Gazete´de yayınlandı.
FİNİKE ASMEK HİZMETE GİRDİ
FİNİKE ASMEK HİZMETE GİRDİ
Türkiye´nin en büyük eğitim kurumlarından biri haline gelen ASMEK´in Finike Kurs Merkezi´ni hizmete açan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “ASMEK benim göz bebeğim projem” dedi.
OKUL REDDİNİ YENMENİN 7 ALTIN KURALI
OKUL REDDİNİ YENMENİN 7 ALTIN KURALI
Yoğun bir eğitim öğretimin ardından tatil dönemine giren binlerce öğrenci 5 Şubat´ta eğitime kaldığı yerden devam edecek. Tatil süresince dilediğince vakit geçirmeye alışan öğrenciler, eğitimin ilk günlerinde zaman zaman ‘okul reddi´ sorunu yaşayabiliyor. Her 100 çocuktan 1´inde gözlemlenen bu problem ise ailelere zor günler yaşatıyor
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Antalya için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:21 08:01 13:10 15:42 18:01 19:28
İyilere dost olki; kötülerden emin olursun.

HZ.OSMAN (R.A)
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5
Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları