KEPEZ'DE ATIK JİLET TOPLAMA KAMPANYASI

MURATPAŞA'DA MISIR HASADI ZAMANI

LİMONDA İHRACAT KISITLAMASI KALDIRILDI

Z. ALTAN ELMAS KONUT SATIŞLARI VE KREDİ FAİZLERİ HAKKINDA KONUŞTU

TÜTÜNCÜ'DEN TEOMANPAŞA'YA DOĞALGAZ MÜJDESİ

SOĞUK BAKLAVA YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

ATIKLAR DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

SUR YAPI ANTALYA PROJESİ'NDE HAYAT BAŞLIYOR

TAVUK DÜNYASI'NDAN SAKARYA'YA YENİ ŞUBE

ELEKTRİKLİ VE HİBRİD OTOMOBİL SATIŞLARI ARTTI

AK KADINLARDAN ABDURRAHMAN DİLİPAK’A DAVA

3. ETAP RAYLI SİSTEMİN AĞLARI GENİŞLİYOR

BAŞKAN TÜTÜNCÜ VE EKİBİ MUHTARLARI DİNLEDİ

KONYAALTI'NDAN DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRÜYOR

TÜTÜNCÜ; "YENİ BAŞARILARA BİRLİKTE İMZA ATACAĞIZ"

KONYAALTI BELEDİYESİ'NDEN KARDELENLERE TAHSİS

DÖŞEMEALTI'NDA SU KESİNTİSİ YAŞANACAK

BÜYÜKŞEHİR MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

BÜYÜKŞEHİR'DEN İLÇE MEZARLIKLARINA TEMİZLİK

TEOMANPAŞA MAHALLESİ DOĞALGAZA KAVUŞTU

HAYAT-PARK'IN YOLLARINA SICAK ASFALT DÖKÜLDÜ

TÜTÜNCÜ; "VARSAK'IN DEĞERİNE DEĞER KATTIK"

BAŞKAN ESEN´E YENİ GÖREV

Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi

2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı ile çalışma grupları belirlenen Konyaaltı Kent Konseyi, yeni yönetimi seçti. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, oy birliğiyle Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevine seçildi.

Konyaaltı Kent Konseyi, Olağan Genel Kurulu Toplantısı ile yeni yönetim kadrosunu ve çalışma gruplarını seçti. Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonunda yapılan toplantıya Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Muammer Saygılı ile birlikte çok sayıda konsey üyesi katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Esen, Konyaaltı Kent Konseyi´nin belediyenin çalışmaları doğrultusunda kendilerine yön gösterici bir görevde üstleneceğini ifade etti. Konyaaltı´nda yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların da bu Konseyde temsil edildiğini dile getiren Başkan Esen, Konyaaltı Kent Konseyinde yer alan tüm grupların çağdaş ve modern bir anlayışla birçok projeye imza atacağına inandığını söyledi. Konuşmaların ardından yapılan oylama da Başkan Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi.

Seçim sonucu oluşturulan çalışma grupları ise şöyle; ?Kadın Meclisi: Sıva Raşidi, Hülya Bozkurt, Fahriye Işık Tezcan, Serap Kaya İncir, Özlem Saday, Mihriban Kılıç, Havana Küpcan. Gençlik Meclisi: Can Çevik, Vitalii Teterin, Ferruh Kalaycı, Oğuz Belin, Mustafa Gökçen, Bekir Ertuğrul, Musafa Göksoy. Yabancılar Meclisi: Marina Sorokina, Anna Doğanyılmız, Olesya Mercan, Siva Raşidi, Akmaral Gabdiyeva, George Ramos, Dimitro Bibik. Tarım, Çevre ve Şehircilik Çalışma Grubu: Berkant Mercanlı, Mehmet Engin Vural, Azem Kökez, Zeki Öğke, Sami Eke, Durali Kolpak, Tahsin Akpınar. Aile ve Sosyal Hizmetler Çalışma Grubu: Gökçen Deveci, Anatoly Guseyinov, Mihriban Kılıç, Mevlüt Uçur, Özlem Saday, Mustafa Gökçen, Hülya Bozkurt. Kültür ve Turizçm Çalışma Grubu: Özhan Sade, Behiye Pakize Yanık, İrina Balcı, Mahir Bölük, Kemal Çiçek, Hüseyin Özdemir, Hasan Hüseyin Ataşoğlu.?

Konyaaltı Kent Konseyi Yürütme Kuruluna ise Muammer Saygılı, Özlem Türker, Ayhan Adnan Abay, İlhami Kaplan ve Serap Kaya seçildi. 


Haber Kaynak : www.akdenizsonbaski.com