BAŞKAN BÖCEK'TEN ESNAFA KİRA MÜJDESİ

KEPEZ SOSYETE PAZARI AÇILDI

ŞEKERLER TURİZM GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR

HALK ETE YOĞUN İLGİ VAR

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ UZATILDI

SUR YAPI ANTALYA'YA ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLÜ

KEPEZ'İN KOMPOSTU TESCİLLENDİ

KEPEZ SOSYETE PAZARI AÇILIYOR

ÇANDIR FASULYESİ TOPRAKLA BULUŞTU

ANTALYALI ÜRETİCİLER, HİBRİT FUARDA BULUŞACAK

BAŞKAN ESEN'DEN ÖĞRENCİLERE ON-LİNE DESTEK

ANTALYA OSB'DE DERS ZİLİ ÇALDI

SINAV KAYGISINI YÖNETMENİN PÜF NOKTALARI

ANNE BABALARA SINAV UYARISI

MURATPAŞA´DA EKİPLERE EĞİTİM

DİPLOMAYI ALDI, BAŞKANA KOŞTU

KONYAALTI´NDA EĞİTİM ZAMANI

ASMO´DA EĞİTİM PANELİ

ASMO´DA EĞİTİM SEMİNERİ

O KÖHNE BİNA BAKIN NE OLUCAK

KONYAALTI´NDA OKULLAR BULUŞMASI

AESOB´TAN EĞİTİM SEMİNERİ

BAŞKAN UYSAL İLE PARKTA DERS

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal öğrencilerle çiçek dikti.

Muratpaşa´nın Yeşilbahçe Mahallesi´nde bulunan Hanım Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri Uluslararası İşadamları Derneği´nin de destekleriyle ?İnsan ve Çevre´ temalı bir etkinlik için dersi sınıflardan çıkarıp parka taşıdı. Muratpaşa Belediyesi´nin Cumhuriyet Parkı´nda bir araya gelen öğrenciler, Başkan Uysal´la birlikte parka mevsimlik çiçek fideleri dikti.

Başkan Uysal, henüz 23 Mayıs´ta açık havada oynamak, öğrenmek için yapılan ve aynı zamanda küresel bir kampanya olan Okul Dışarda Günü´nü kutladıklarını hatırlattı. Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi olarak benzer bir modeli Teneffüs Park´ta uyguladıklarını söyledi.

Teneffüs Park´ın tüm hafta boyunca sınıflarda kendi enerjileriyle boğuşulan çocuklara nefes aldırmak amacı taşıdığının altını çizen Başkan Uysal, ?Teneffüs Park, çocuklarımızın eğleneceği, iyi vakit geçireceği, liderlik vasıflarının geliştireceği, ekip çalışmalarına yatkın hale geleceği, sadece şarkı dinlemek değil şarkı söylemeyi de öğreneceği bir yer? diye konuştu. Başkan Uysal, etkinliğin sonunda çocuklara Teneffüs Park bileti hediye etti.

Başkan Uysal, ayrıca, Muratpaşa Belediyesi fuayesinde Vali Hüsnü Tuğlu Ortaokulu´nun ?Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım´ sergisinin de açılışının gerçekleştirdi. Öğrencilerin yıl boyunca üzerine çalıştığı projelerinin yer aldığı sergiyi gezen Başkan Uysal, çocukları ve öğretmenlerini tebrik etti.


Haber Kaynak : www.akdenizsonbaski.com