BAŞKAN TÜTÜNCÜ İŞÇİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

BÜYÜKŞEHİR'DEN İŞÇİLERE 3150 LİRA PROMOSYON

ANTALYA OSB’DEN MAKEDONYA’YA TİCARET KÖPRÜSÜ

KEPEZ'DE GETİR-SAT GÜNLERİ BAŞLIYOR

MAYIS ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN UYSAL'A ZİYARET

KEPEZ'İN ÜRETTİĞİ EKMEKLER VATANDAŞA DAĞITILACAK

DOĞU GARAJI KTM'DE DÜKKANLAR TESLİM EDİLİYOR

BÜYÜKŞEHİR KEMER'E YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

MURATPAŞA BELEDİYESİ KPSS ÜCRETLERİNİ ÖDEYECEK

ANTALYA OSB ÜRETİMDE TÜRKİYE LİDERİ OLDU

BAŞKAN UYSAL MİLLİ OYUNCULARI AĞIRLADI

MURATPAŞALI ORHAN OKULU İKİDE İKİ YAPTI

FİLENİN SULTANLARINDAN MUHTEŞEM BAŞARI

MİLLİ TAKIM MURATPAŞA'DA KAMP YAPIYOR

ERKAN EYİBİL ANTALYASPOR'LA SÖZLEŞME İMZALADI

ANTALYASPOR ÜÇ YILDIZI İLE SÖZLEŞME YENİLEDİ

BAŞKAN TÜTÜNCÜ'DEN GENÇLERE SPOR ÇAĞRISI

ŞAMPİYON BASKETÇİLERDEN BAŞKAN BÖCEK'E ZİYARET

MURATPAŞA VOLEYBOL TAKIMI GELİYOR

PAŞANIN ASLANI ALTIN KEMERİYLE EVİNE GELDİ

YILMAZ TFF BAŞKANI ÖZDEMİR'İ İSTİFAYA ÇAĞIRDI

ORHAN OKULU MURATPAŞA'YLA İLK KUPAYI KAZANDI

BAŞKAN TÜTÜNCÜ'DEN GENÇLERE SPOR ÇAĞRISI

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutabilmenin yolunun spora yönlendirmek olduğunu söyleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “İşte bunun için belediyelerin spor kulüplerini çok önemsiyoruz.” dedi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezspor Futbol Takımını ağırladı. Cemil Meriç Kütüphanesi’ndeki ziyarete Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, teknik ekip ve futbolcular katıldı. Başkan Tütüncü, kütüphaneyi gezdirerek, işleyiş yapısını anlattı. Cemil Meriç Kütüphanesi’nin, köhne bir trafo binasından, gençlere ışık olacak bir kütüphaneye nasıl dönüştürüldüğü heyecanını paylaşan Tütüncü, bu süreçte Türk kütüphanecilik tarihin en büyük bağış kampanyasının gerçekleştirildiğini de sözlerine ekledi.

Belediye olarak gençlerimize ufuk göstermeliyiz

 Kepez Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyün önem verdiklerini belirten Tütüncü, “Bizim gençlerimiz spor yapsınlar, bizim gençlerimiz sanatla ilgilensinler. Bizim gençlerimizden iyi basketbolcu da çıksın, voleybolcu da çıksın. Bizim gençlerimizin içerisinden iyi doktorlar, iyi avukatlar, mühendislerde çıksın.

Bununla beraber bizim gençlerimizin içerisinden Picasso’lar, Mimar Sinan’lar çıksın. Osman Hamdi Beyler çıksınlar. Bizim istediğimiz bunlar. Buna yönelik yapılan her çalışmada çok önemli. Bunun yanında da sportif başarılarımızı da çok önemsiyoruz. Bir belediye her şeyden önce gençlerine ufuk göstermek zorunda... Biz gençlerimize ufuk göstereceğiz. Bizim gençlerimizin içerisinde ülke çapında yetenekli gençlerimiz vardır.”diye konuştu.

Gençlerimizi Türk sporuna kazandırmalıyız

“Kendi gençlerimizden kendi yeteneklerimizi çıkarmalıyız” diyen Tütüncü, “Bu gençlerimizi spor kulübümüzdeki takımlarımızda değerlendirmeli, ama mutlaka ve mutlaka bu gençleri Türk sporuna kazandırmalıyız. Hedefimiz bu olmalıdır. “dedi. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutabilmenin yolunun spora yönlendirmek olduğunu söyleyen Başkan Tütüncü, “İşte bunun için belediyelerin spor kulüplerini çok önemsiyorum. “ifadelerini kullandı.

Çocuklarımız pandemi sürecinde evlerde çok sıkıldı

Kepez Belediyesi’nin Yaz-Kış Spor Okulları’nın hem sportif, hem de sosyal etkinlikler bakımından çocuklara çok şeyler kattığını belirten Tütüncü, pandemi nedeniyle çocukların evlerde çok sıkıldığını, açılması halinde Yaz Spor Okulu’nda bu yıl çocuklara her türlü sosyal etkinlik imkanının da sunulmasını istedi.

Başkan Tütüncü, başarı dileklerini iletti

Kepez Belediye Spor Kulübüne de başarılar dileyen Başkan Tütüncü, “Bu futbol sezonunda ilimizi de temsil eden tek takım olan Kepez Belediye Sporumuza, başarılar diliyorum.  İyi bir teknik ekibimiz var. Bizlerde sizlere daha büyük heyecanla her türlü desteği sağlayacağız. Sizleri Milli Takım formasıyla görürsem tarifsiz bir mutluluk içinde olacağım. “ dedi.

Başarı hikayesini birlikte yazdık

Başkan Tütüncü konuşmasının ardından Cemil Meriç Kütüphanesi’ne emeği geçen Kepez Spor Kulübü adına Kulüp Başkanı Hakan Çatal’a teşekkür plaketi taltif etti. Tütüncü, “Sizleri kutluyorum. Tebrik ediyoruz. Biz bu başarı hikayesini birlikte yazdık. Siz bu başarı hikayelerinin okuyucuları değil gerçek kahramanlarısınız. Kepezspor Kulübüne çok teşekkür ediyoruz. Yeni kitap bağış kampanyalarıyla da inşallah bizlere güzellikler yaşatacaklar. Gençlere hizmet etmeye devam edecekler.” diye konuştu.