LİMONDA İHRACAT KISITLAMASI KALDIRILDI

Z. ALTAN ELMAS KONUT SATIŞLARI VE KREDİ FAİZLERİ HAKKINDA KONUŞTU

TÜTÜNCÜ'DEN TEOMANPAŞA'YA DOĞALGAZ MÜJDESİ

SOĞUK BAKLAVA YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

ATIKLAR DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

SUR YAPI ANTALYA PROJESİ'NDE HAYAT BAŞLIYOR

TAVUK DÜNYASI'NDAN SAKARYA'YA YENİ ŞUBE

ELEKTRİKLİ VE HİBRİD OTOMOBİL SATIŞLARI ARTTI

ADA ÇAYI İHRACATINDA HEDEF BÜYÜK

ANTALYA'DAKİ KONUT METREKARE SATIŞ FİYATLARI ARTTI

TÜRKİYE’DE 7 MİLYON 940 BİN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ VAR

MURGEM'DEN ÜCRETSİZ REHBERLİK HİZMETİ

TEOMANPAŞA'YA MİNİ EĞİTİM KAMPÜSÜ GELİYOR

KEPEZ'DEN ANNE BABALARA UYARILAR

KONYAALTI'NDAN YKS REHBERLİK HİZMETİ

ŞEHRİN EN GÜZEL BİLİM MERKEZİ KEPEZ'E YAPILACAK

KEPEZ'DEN ÜNİVERSİTE TERCİH DANIŞMALIĞI HİZMETİ

BAŞKAN UYSAL KİTAP KURTLARIYLA BULUŞTU

KEPEZ AKADEMİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

MURGEM YÜZDE 87.5'LİK BAŞARI ORANINI YAKALADI

KEPEZ'DEN ÜNİVERSİTE ADAYLARINA TERCİH DANIŞMANLIĞI

BAŞKAN BAHAR GENÇLERE MESLEK LİSELERİNİ HATIRLATTI

BAŞKAN UYSAL KİTAP KURTLARIYLA BULUŞTU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Cemevi’nde bu yıl ilki yapılan Konyaaltı Kitap ve Kültür Şenliği’nde edebiyatseverler ve kitap kurtlarıyla bir araya geldi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 1. Konyaaltı Kitap ve Kültür Şenliği’nde düzenlenen imza gününde, edebiyatla ilişkisinin çocuk yaşlarda babası Mehmet Ali Uysal’ın edebiyata olan hevesiyle başladığını belirterek, “Ondan bana geçti. Ben de hayatım boyunca okumaya, fırsat buldukça bir şeyler yazmaya dikkat ettim” dedi. 

Başkan Uysal, Konyaaltı Cemevi’nde bu yıl ilki yapılan Konyaaltı Kitap ve Kültür Şenliği’nde edebiyatseverler ve kitap kurtlarıyla bir araya geldi. 50 yayınevinin katıldığı ve hafta boyu devam eden şenliğin son gününde Başkan Uysal, öykü kitabı Lavinya’nın Aşkla İmtihanı’nı okurları için imzalarken edebiyat üzerine de kısa bir söyleşi gerçekleştirdi.

Edebiyatla ilişkisinin çocuk yaşlarda başladığını belirten Başkan Uysal, “Bunda babamın edebiyata olan hevesinin ilgisi var. Ondan bana geçti. Ben de hayatım boyunca okumaya, fırsat buldukça bir şeyler yazmaya dikkat ettim” dedi. 

Edebiyatın kendisine farklı bakış açıları kazandırdığını dile getiren Başkan Uysal, “Edebiyatla uğraşırken ne vakti hissederim ne yorgunluk bilirim. Çalıştıkça coşarım, çalıştıkça heyecanlanır, yürümeye başlarım. Yani çalıştıkça dinlendiğim tek iş öyküyle uğraştığım az zamanlar” diye konuştu. 

Başkan Uysal, konuşmasının ardından kitabından “Günübirlik mutluluklar” isimli öyküsünü okurken söyleşi, Uysal’ın kitaplarını imzalamasıyla sona erdi. Başkan Uysal, etkinlikte, söyleşi öncesi sahne alan müzik grubunun isteğini de geri çevirmedi ve edebiyatseverler için gitarı eline aldı ve aslen bir İbradı - Ormana türküsü olan Cemalim’i seslendirdi.  


Haber Kaynak : www.akdenizsonbaski.com