TÜRKİYE MAKİNE İHRACATINDA REKORA KOŞUYOR

BÜYÜKŞEHİR ÜRETİCİNİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYOR

SOSYETE PAZARI PAZAR AKŞAMLARI DA AÇIK

TAVUK DÜNYASI UŞAK ŞUBESİ AÇILDI

BAŞKAN BÖCEK'TEN ESNAFA KİRA MÜJDESİ

KEPEZ SOSYETE PAZARI AÇILDI

ŞEKERLER TURİZM GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR

HALK ETE YOĞUN İLGİ VAR

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ UZATILDI

SUR YAPI ANTALYA'YA ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLÜ

BÜYÜKŞEHİR'DEN SOSYAL MESAFELİ SABAH SPORU

KONYAALTI BİSİKLET TAKIMI SEZONA HAZIR

MURATPAŞA DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

BÜYÜKŞEHİR'DEN MESAFELİ SABAH SPORU

MURATPAŞA'DAN DÜNYADA BİR İLK

MURATPAŞA'DAN SPORA BÜYÜK DESTEK

BÜYÜKŞEHİR SPOR ALANLARINI YENİLEDİ

VOLEYBOL´DA GEÇEN AY

KONYAALTI´NDAN SPORA DESTEK

OSB´NİN ŞAMPİYONU TARSA OLDU

KEPEZ´İN ÇOCUKLARI ÇOK MUTLU

SİNAN GÜMÜŞ ANTALYASPOR´DA

?ÇOCUKLAR İÇİN KOŞ? ÇAĞRISI

Neslihan Demir ve Kerem Gönlüm, 3 Kasım Pazar günü 41´inci kez düzenlenecek İstanbul Maratonu´na katılacak.

Neslihan Demir ve Kerem Gönlüm, 3 Kasım Pazar günü 41´inci kez düzenlenecek İstanbul Maratonu´na katılacak. Maraton Takımı´nda yer alacak olan ünlü sporcular, maraton öncesi ?Gelin hep birlikte çocuklarımız için koşalım? çağrısı yaptı.

Spor dünyasının yıldız isimleri Neslihan Demir ve Kerem Gönlüm, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından 3 Kasım Pazar günü düzenlenecek 41. İstanbul Maratonu´na katılacak.  Maraton Takımı´nda yer alacak olan sporcular, çocukların eğitimine katkıda bulunmak için koşacak.

Spor İstanbul Genel Müdürü Renay Onur, eski milli voleybolcu Neslihan Demir ve eski milli basketbolcu Kerem Gönlüm´ün katılımıyla düzenlenen basın toplantısında ünlü sporcular, tüm İstanbullulara ?Biz 3 Kasım´da çocuklarımızla birlikte 41. İstanbul Maratonu´nda olacağız. Gelin hep birlikte çocuklarımız için koşalım? çağrısı yaptı.

11 yaşındaki kızı Zeynep´in de kendisinin izinden gittiğini ve voleybol oynadığını söyleyen eski milli voleybolcu Neslihan Demir ?Bu yıl maratonda çocuklar için koşacağız. Çocukların geleceğine pozitif katkıda bulunacak her adımı gönülden destekliyorum. Çocuklar bizim geleceğimiz ve onları donanımlı bireyler olarak geleceğe hazırlamalıyız. Ben de kızımın teknolojiyi yalnızca tüketen değil, üreten, geleceğe hazır bir birey olmasını çok önemsiyorum.

İki çocuk babası, basketbolcu Kerem Gönlüm de ?Ben ikinci kez Maraton Takımı´nda yer alacağım. Geçen yıl da beraberdik. Bu yıl maratonda çocuklar için koşacağız. Çocuklara iyi bir gelecek sağlamak hepimizin görevi. Maratonda çevre temizliğine de dikkat çekeceğiz. Çevre konusunda hepimizin daha hassas davranması gerekiyor.

Spor İstanbul Genel Müdürü Renay Onur da ?Bu sene maratonumuzda çocuklarımız için, geleceğimiz için bir çalışma yürütüyor. ?Çocuklar için koş´ diyerek, kodlama eğitimleri ile çocukları geleceğe hazırlıyor. Spor İstanbul olarak, biz İstanbul´un 52 noktasında bulunan spor tesislerinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi´nin hizmetleri kapsamında 25 branşta spor eğitimleri veriyoruz. Hizmet verdiğimiz kitlenin yüzde 25´i çocuk.

37 bin sporcu bekleniyor

Avrupa´nın en iyi 17, dünyanın en iyi 38 maratonundan biri olan İstanbul Maratonu´na bu yıl 106 ülkeden 37 bin sporcunun katılması bekleniyor. Kıtalararası koşulan ilk yarış olma özelliğine sahip olan İstanbul Maratonu, maraton (42,195 km), 15 kilometre koşusu ve halk koşusu olmak üzere 3 kategoride düzenlenecek. Maraton için 31 Ekim, 1-2 Kasım tarihlerinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi´nde düzenlenecek Maraton ve Spor Fuarı´nda geç kayıt yaptırılabilecek.


Haber Kaynak : www.akdenizsonbaski.com