BAŞKAN BAHAR'DAN TURİZME VE İHRACATA AŞI TALEBİ

MURATPAŞA'DAN KADIN KOOPERATİFLERİNE DESTEK

ANTALYA OSB’DEN ALTERNATİF TURİZME KATKI

KEPEZ BUĞDAY TARLALARINA GÖZÜ GİBİ BAKIYOR

ŞEKERBANK’TAN SANAYİCİYE FİNANSMAN DESTEĞİ

150 BİNİNCİ DOĞALGAZ ABONESİNE TÖREN DÜZENLENDİ

KOMŞU BELEDİYE ÇEVRECİ KOMŞU KARTI İNCELEDİ

BAŞKAN BAHAR'DAN AŞI AÇIKLAMASI

BÜYÜKŞEHİR'DEN ÇİFTÇİLERE FİDE DESTEĞİ

BAŞKAN BAHAR; “KÇÖ 30 HAZİRAN’A KADAR SÜRMELİ”

KADINLAR ATASEM KURSLARIYLA DAHA GÜÇLÜ

BAŞKAN BÖCEK'TEN GÜREŞÇİLERE ZİYARET

ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ'NİN YAPIMINA BAŞLANDI

BAŞKAN BÖCEK KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN BÖCEK'TEN KADINLARA 8 MART JESTİ

DÖŞEMEALTI KIRKGÖZ KALDIRIMA KAVUŞTU

TÜTÜNCÜ; "KEPEZ MECLİSİ ZARF ALMAZ, KARAR ALIR"

BAŞKAN UYSAL'A MECLİSTEN TAM DESTEK

ASSİM DE ORTAK ÇALIŞMA ALANLARI

BÜYÜKŞEHİR CADDELERİ AĞAÇLANDIRIYOR

KEPEZ ŞAFAK MAHALLESİNE KALEİÇİ EVİ

BAŞKAN BÖCEK BAŞARILI SPORCULARI AĞIRLADI

ÇOKAL, YENİ YILA SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE GİRDİ

2020 yılının son gününde kapı kapı gezerek kimsesizlere, yaşlılara ve hastalara yemek götüren AK Parti Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal yeni yıla acil serviste görev yapan sağlık çalışanları ile girdi

AK Parti Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal 2020 yılının son gününde, her gün kimsesizlere, hastalara ve yaşlı vatandaşlara 2 öğün yemek götüren AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı’nın çalışmalarına katıldı. Milletvekili Dr. Çokal, İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Kemal Öz kendi yemeğini kendisi yapamayacak durumda olan vatandaşlara ev ev gezerek yemek götürdü.

Vatandaşlar ile tek tek sohbet edip sorunlarını dinleyen Milletvekili Dr. Çokal, “İlçe Başkanımız, değerli kardeşim Yusuf Halimoğlu ve ilçe yönetiminden arkadaşlarımız, kimsesizlerin, hastaların ve yaşlı vatandaşların COVID-19 salgınına karşı alınan tedbirlerden ve sokak kısıtlamalarından olumsuz etkilenmemesi için evlere yemek dağıtıyorlar. Kendi aldıkları malzemeler ile hazırladıkları yemekleri İlçe Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız ve Gençlik Kolları üyelerimiz ihtiyaç sahiplerine bizzat ulaştırıyor. Onlara bugün ben de katıldım. Birlikte yemekleri dağıttık” dedi. 

SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI 

Yemek dağıtımının ardından Milletvekili Çokal, İlçe Başkanı Halimoğlu, Kadın Kolları Başkanı Şeyda Ünal Karakaya ve Gençlik Kolları Başkanı Kemal Öz, kadın ve gençlerden oluşan kalabalık bir grup ile birlikte sokak hayvanlarını besledi. Manavgat sokaklarını gezen grup, 3 gün devam edecek sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanlarının aç kalmaması için belirli noktalara kedi ve köpekler için mama bıraktı. 

YILIN SON SAATLERİNDE GÜVENLİK GÜÇLERİNİ ZİYARET ETTİ 

Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal, yılın son saatlerinde ise vatandaşların huzuru ve güvenliği için çalışmalarına devam eden güvenlik güçlerini ziyaret etti. Farklı noktalarda bulunan polis ve jandarma uygulama noktalarına giderek güvenlik görevlileri ile sohbet eden Dr. Çokal polis ve jandarmaların yeni yılını kutladı. 


YENİ YILA SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE GİRDİ 

Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal yeni yıla ise sağlık çalışanları ile birlikte girdi. Manavgat Devlet Hastanesi Acil Servisi’ni ziyaret eden Dr. Çokal 2021’i meslektaşları ile birlikte karşıladı. Sağlık çalışanları ile sohbet eden Dr. Çokal “Herkes evlerinde iken onlar görevlerinin başında hayatlar kurtarmaya devam ediyorlar. Yeni yılı birlikte karşıladık. Sohbet ettik. COVID-19’un hayatımızdan çıktığı bir yıl diledik. Sağlık çalışanlarımıza, kahramanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.