DÜLGEROĞLU KİME ÇAĞRI YAPTI ?
Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, canlı yayınla projelerini anlattı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Tarih: 13.3.2019 18:16:14/ 34884okunma / 0yorum

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınla projelerini anlattı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı. Dülgeroğlu, Millet İttifakı Adayı Mustafa Geyikçi´yi bir kez daha canlı yayında yapacakları hizmetleri anlatmaya davet etti.

Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında akşam saatlerinde sosyal medya hesaplarından yaptığı canlı yayında Finike´nin yerel gazetecilerinden A Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Atila Demirparmak ve Demirören Haber Ajansı(DHA) Finike Muhabiri Suat Söğüt´ün sorularını yanıtladı. Finike´de ilk kez gerçekleştirilen ve sosyal medya izleyicilerinin paylaşım ve izlenme oranıyla adeta rekor kıran Dülgeroğlu, 2 saat 45 dakika süren yayında projelerinin bir kısmını da açıkladı.

Finikelilerin kendisine güvendiğini ve 25 yıl başkanlık görevini kendisine verdiğini dile getiren Başkan Adayı Dülgeroğlu, “Finikeliler bize güvendi ve 5 dönem başkanlık yaptım. Ben burada yaptığım hizmetleri anlatmaya kalksam sabaha kadar sürer” dedi. Başkanlık yaptığı dönemde Karşıyaka Mahallesi´nde 335 dar gelirli aileye arsa tahsisi yaparak tapu verdiğini belirten Nail Dülgeroğlu, “Başkanlık dönemimde şuan ki Karşıyaka Mahallesi makilik bir alandı. O zamanlar belirtilen yasaya göre Orman Bakanlığı´na ait olan bölgeyi Finike´de yaşayan, evi, arsası olmayan tüm yaşayanlara arsa tahsisi olarak yaptık. Buraya, yollar, kaldırımlar, Okullar, parklar, cami yerleri yaptık. Şuan o mahallede neredeyse 3 bin 800 kişi yaşıyor” diye konuştu.

“Portakal bahçelerini korumasaydım şuan Finike bina yığınlarına dönmüştü”

25 yıl başkanlık yaptığı dönemde portakal bahçelerini koruduğunu ifade eden MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Ben portakal bahçelerini korumasaydım şuan Finike bina yığınlarına dönmüştü. Biz onları korumak amacıyla 20-25 yıl önce bunu öngördük. Rakiplerim portakal bahçelerini korumak amacıyla tarım alanlarını imara açmadığım için turizme karşı olduğumu söyledi. Ben turizme değil, beton yığınlarına karşıyım. Butik otellerin yapılmasını istedim. Turizmin bu şekilde gelişmesini istedim. Turist zaten kendi ülkesinde otellerde kalabilir, ben burada portakal bahçelerinin içinde butik tarzı otellerin yapılmasını istedim. Çünkü turistin ülkesinde butik otel durumu yok” şeklinde konuştu.

“Hiçbir işçi işten çıkarılmayacak”

Finike Belediye´sinde şişirilmiş bir personel kadrosunun olduğunu belirten Dülgeroğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bir kişinin yapacağı işi çok sayıda kişi yapıyor. Alnının teriyle para kazanmak için işini yapan insanların ekmeğiyle oynamam. Hiçbir işçi işten çıkarılmayacak. Ama alın teri akıtmayan, belediyeye uğramayan kişiler var. Bu kişilerin de sadece bankamatikten maaş aldıkları söyleniyor. Eğer bu iddialar doğru ise biz bunları tespit ettiğimiz takdirde bu kişiler işe devam etmeyecekler.”

“41 tane projemiz var, 41 kere maşallah”

41 tane projesinin olduğunu ve 41 kere maşallah dediklerini söyleyen Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, bazı projelerini açıkladı. Dülgeroğlu, “Projelerimizi 7 başlık altında topladık. Bunları da cumartesiye kadar hazırladığımız proje kitapçığımızla vatandaşlarımıza ulaştıracağız.  Bazı projelerimize örnek olarak ise, Turunçova sanayi sitesini yenilemeyi düşünüyoruz. Bunu sanayi esnafımızla bir araya gelerek ya olduğu yere ya da birlikte belirlediğimiz bir alanda yapmayı düşünüyoruz. Hasyurt Tarım Fuarı´nı uluslar arası alanda tekrar canlı bir hale getireceğiz. İlçemize birçok kapalı Pazar kazandıracağız. Finike´mizin tamamına herhangi bir yer gözetmeksizin küçük de olsa Düğün salonları yapacağız. Vatandaşlarımızı dışarıda eğlenmekten kurtaracağız” dedi.

“Halkımızı sosyal aktivitelerle buluşturacağız”

Paylaşımcı bir belediyecilik sergileyeceklerini dile getiren Dülgeroğlu, “Kent Konseyi, Gençlik ve Çocuk Meclisi, Kent Müzesi Açık Hava Sanat Galerisi gibi birçok projeyi hayata geçireceğiz. Bunları hayata geçirme amacımız ise, tüm halkımızı belediye yönetiminde söz sahibi yapmak istiyoruz. Bir başka projemiz ise Anıtkabir, Çanakkale, Mevlana, Abdal Musa gibi kültürel mirasımızın olduğu yerlere kültür turları düzenleyerek halkımızı sosyal aktivitelerde buluşturacağız. Genç kadın, erkek tüm halkımızı yaz aylarında yat turları düzenleyerek eğlenmelerini sağlayacağız” diye konuştu.

Dülgeroğlu, canlı yayında Millet İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Mustafa Geyikçi´nin belediye başkanlığı yapacak bilgi, birikim ve tecrübesinin olmadığını da dile getirdi. Dülgeroğlu, “Mustafa Geyikçi´ninbir belediyeyi yönetebilmesi için ne bilgisi, ne tecrübesi var. Onun arkasında başka güçler var, bunu da herkes biliyor. Parası olan güçler var. Bunların itelemesi, kakalamasıyla başkan adayı oldu. Önceden Annemin, babamın vasiyeti var, karım, çocuğum istemiyor diyordu şimdi ne değişti de aday oldu. Zorla gönülsüz olarak aday olan Mustafa Geyikçi bu işi yapamaz. Mustafa Geyikçi yapabilecek olsaydı, bugüne kadar belediye meclisinde borçlanmaların altına attığı imzaların hesabını sorardı,soru önergesi verirdi. Hiçbirinde de soru önergesi vermedi. Geyikçi, şimdi mevcut belediye başkanıyla el ele kol kola seçim çalışması yapıyor. Neden çünkü hesap sorma işi olmayacak. İddia edilen yolsuzluklar doğruysa ört bas edilecek.  Buradan Mustafa Geyikçi´ye bir kez daha sesleniyorum. Bir aydır, her yerden sesleniyorum. Gel canlı yayında gazeteciler olsun, kendi istediği kim varsa onlar da olsun, masrafı neyse ben karşılayacağım. Halkın huzurunda Finike´nin sorunlarını masaya yatıralım, nasıl çözeceğimizi anlatalım. Halkımız ondan sonra bu işi kimin yapacağına karar versin. Gelemez, bu çağrıyı bir aydır yapıyorum, kendisindeN çıt bile yok. Konuşamaz çünkü tecrübesİ, bilgi ve birikimi yok” şeklinde konuştu.

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Geyikçi´nin meclis listesinin ilk 5 sırasında kendi partisinden kimsenin olmadığını ifade eden MHP Finike Belediye Başkan Adayı Dülgeroğlu, “Listesinin ilk 5´inde kendi partisinden kimsenin ismi yok. Yaptığı afişlere bak partisinin amblemi yok. Partinden utanıyor musun da meclis listesine kendi partinden ilk 5´e kimseyi koymuyorsun. Neymiş sağ taraftan da oy alacakmış, sol kesimden oy almayacak mısın? Gerekçesi de çok enteresan sağdan da oy alacağım diye meclis listesinin ilk 5´ine kimseyi koymamış. Sen ilk 3´ü çıkaramayacaksın ki” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler: DÜLGEROĞLU KİME ÇAĞRI YAPTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
BAŞKAN TÜREL STAR TV´DE KONUŞTU
BAŞKAN TÜREL STAR TV´DE KONUŞTU
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Star TV Ana Haber´de Nazlı Çelik´in konuğu oldu.
BAŞKAN UYSAL ZİYARET TURUNDA
BAŞKAN UYSAL ZİYARET TURUNDA
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal esnaf ziyaretinde
BAŞKAN ADAYI BÖCEK ŞARAMPOL´DE
BAŞKAN ADAYI BÖCEK ŞARAMPOL´DE
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek: "Şarampol Caddesi´nin eski günlerini yaşatacağız" dedi
BAŞKAN TÜREL GLOBAL´E KONUŞTU
BAŞKAN TÜREL GLOBAL´E KONUŞTU
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: “Uluslararası projelerle Antalya´yı bambaşka bir yere taşıyoruz” dedi.
FİNİKE´DE CUMHUR LİSTEYİ VERDİ
FİNİKE´DE CUMHUR LİSTEYİ VERDİ
Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, İlçe Seçim Kurulu´na AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarıyla beraber Belediye Meclis Üyeleri listesini teslim etti.
BAŞKAN BÖCEK´E SEVGİ GÖSTERİSİ
BAŞKAN BÖCEK´E SEVGİ GÖSTERİSİ
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek´e büyük sevgi gösterisi
DÜLGEROĞLU ZİYARET TURUNDA
DÜLGEROĞLU ZİYARET TURUNDA
Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu´ndan sahil işletmecilerine ziyaret
SERİK TÜREL´İ BAĞRINA BASTI
SERİK TÜREL´İ BAĞRINA BASTI
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: “Halkımızın arasına göğsümüzü gere gere çıkıyoruz”
BÖCEK MİSAFİR AĞIRLADI
BÖCEK MİSAFİR AĞIRLADI
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, CHP´li isimleri ağırladı
TEŞKİLAT TÜTÜNCÜ´YÜ BAĞRINA BASTI
TEŞKİLAT TÜTÜNCÜ´YÜ BAĞRINA BASTI
AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Başkan Hakan Tütüncü´yü coşku ile karşıladı
BAŞKAN TÜREL NTV´YE KONUK OLDU
BAŞKAN TÜREL NTV´YE KONUK OLDU
NTV´nin konuğu olan Başkan Menderes Türel önemli açıklamalarda bulundu
AK PARTİ SEÇİME HAZIR
AK PARTİ SEÇİME HAZIR
AK Parti Antalya teşkilatı eğitimde buluştu
AKSU´DA KARATAŞ RÜZGARI
AKSU´DA KARATAŞ RÜZGARI
AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karata; "Halkımın derdi benim derdimdir" dedi.
BAKAN VE KARATAŞ CAN SUYU VERDİ
BAKAN VE KARATAŞ CAN SUYU VERDİ
Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, öğrencilerle okul bahçesine ağaç dikerek can suyu verdi.
KARATAŞ AKSU İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
KARATAŞ AKSU İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş AK Parti İlçe Başkanlığına Belediye Başkanlığına aday adaylığı için başvuruda bulundu.
BAŞKAN ERDOĞAN SORULARI YANITLADI
BAŞKAN ERDOĞAN SORULARI YANITLADI
Türkiye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Grup Toplantısı sonrası soruları yanıtladı
SIRTIMIZA BİNENLER ADAY OLAMAYACAK
SIRTIMIZA BİNENLER ADAY OLAMAYACAK
Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş; “AK Parti´nin sırtına basarak yükselen adaylarla seçime girmeyeceğiz”
BAŞKAN TÜREL NET KONUŞTU
BAŞKAN TÜREL NET KONUŞTU
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel; “Hizmetlerimiz en büyük referansımız”
EYLÜL AYINA SİYASET DAMGASI
EYLÜL AYINA SİYASET DAMGASI
(MTM) tarafından hazırlanan raporda, Eylül ayının siyaset gündemi belirlendi.
BAŞKAN BÖCEK ZİRVEYİ KAPTIRMADI
BAŞKAN BÖCEK ZİRVEYİ KAPTIRMADI
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek en başarılı belediye başkanı seçildi.
SİYASET DÜNYASINDA GEÇEN AY
SİYASET DÜNYASINDA GEÇEN AY
Siyaset dünyasının Ağustos ayı gündemindeki başlıklar açıklandı
MÜSİAD´TAN YAPTIRIM AÇIKLAMASI
MÜSİAD´TAN YAPTIRIM AÇIKLAMASI
MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal bir basın açıklaması yaptı
AK PARTİDE KEMER HEDEFİ
AK PARTİDE KEMER HEDEFİ
AK Parti Kemer Ağustos ayı genişletilmiş ilçe danışma meclisi Kemer´de yapıldı.
BAŞKAN TÜTÜNCÜ´DEN ŞIK HAREKET
BAŞKAN TÜTÜNCÜ´DEN ŞIK HAREKET
Başkan Hakan Tütüncü, siyasi partilerin, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri´nde, Kepez´de centilmence mücadele ettiğini belirterek, “Bu centilmence mücadeleyi gerçekleştiren bütün partilerimizin ilçe başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür ediyorum.” dedi.
AK PARTİLİ BELİN´DEN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ BELİN´DEN AÇIKLAMA
AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin bir basın açıklaması yayınladı.
MHP´Lİ AKSOY´DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ
MHP´Lİ AKSOY´DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ
Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy hafta sonu gerçekleşen seçimler hakkında değerlendirmelerde bulundu.
AK PARTİLİ ÖZBOZ; "MİLLİ TARIM GELİŞİYOR"
AK PARTİLİ ÖZBOZ; "MİLLİ TARIM GELİŞİYOR"
AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Gülçin Özboz, AK Parti´nin tarımın gelişmesi için başlattığı Kırsal Kalkınma Hamlesi´nin sonuçlarını vermeye başladığını söyledi.
AK PARTİLİ KÖSE KORKUTELİ´NDE
AK PARTİLİ KÖSE KORKUTELİ´NDE
Türkiye´yi dize getiremeyen dış güçlerin, ekonomi üzerinden yeni bir hamle yaptığını belirten AK Parti Milletvekili Köse, bu oyunun da 24 Haziran´da bozulacağını söyledi.
STK´LAR 24 HAZİRAN´DA ERDOĞAN DİYECEK
STK´LAR 24 HAZİRAN´DA ERDOĞAN DİYECEK
Türkiye´nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Semerkand Vakfı, Beşir Derneği, TÜMSİAD ve Genç-Kon, 24 Haziran´da gerçekleşecek seçimler için Cumhur İttifakı ve Recep Tayyip Erdoğan´ı destekleyeceklerini kamuoyuna duyurdu.
SERİKLİLER DEMİR´İ BAĞRINA BASTI
SERİKLİLER DEMİR´İ BAĞRINA BASTI
Antalya Serikliler Derneği (ANTSERDER) nin düzenlediği ‘Dayanışma Gecesi´ Sedir Restorant´ta gerçekleştirildi. Geniş bir davetli topluluğunun katılımın olduğu organizasyonda en çok ilgiyi AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Hasan Demir gördü.
AK PARTİLİ TAŞ “MİLLETİMİZ HİZMET EDENİ BİLİR"
AK PARTİLİ TAŞ “MİLLETİMİZ HİZMET EDENİ BİLİR"
AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş 24 Haziran seçim çalışmalarının ilk mahalle toplantısını Aksu Pınarlı mahallesinde gerçekleştirdi.
AK PARTİDE ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ BAŞLADI
AK PARTİDE ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ BAŞLADI
AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, AK Parti´de milletvekili aday adaylığı başvurularının başladığını belirterek, 29 Nisan Pazar günü başvuru sürecinin sona ereceğini söyledi.
MHP´Lİ BAŞKANLAR TOPLANDI
MHP´Lİ BAŞKANLAR TOPLANDI
MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy; ´Aday değilim, liderimin emrindeyim, teşkilatlarımın başındayım
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Antalya için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:21 08:01 13:10 15:42 18:01 19:28
İnsanların en hayırlıları, ahmak, aptal diye adlandırılmadıkça kıyamet kopmaz

Hz. Muhammed
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Günümüzde evlenenlerin yüzde ellisi boşanmaktadır. (Bak bunu duyduğum iyi oldu ben zaten evlenmiyecem böylece kamçılamış oldum bu sözlerle) -Rodin’in ünlü ‘düşününen adam’ heykeli aslında İtalyan şair dante’nin portresidir. -Uranüs çıplak gözle görülen

İlginç Bilgiler 4
Dolma iç için kullanacağınız pirincinizi mutlaka ılık suda bekletip yumuşatın ve nişastasından arındırmak için birkaç defa sudan geçirin. Böylece içinin sert kalmasını önlersiniz. Dolmamızın daha lezzetli olması için sızma zeytinyağı kullanın.

Dolma - Sarma Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları