KEPEZ'DE ATIK JİLET TOPLAMA KAMPANYASI

MURATPAŞA'DA MISIR HASADI ZAMANI

LİMONDA İHRACAT KISITLAMASI KALDIRILDI

Z. ALTAN ELMAS KONUT SATIŞLARI VE KREDİ FAİZLERİ HAKKINDA KONUŞTU

TÜTÜNCÜ'DEN TEOMANPAŞA'YA DOĞALGAZ MÜJDESİ

SOĞUK BAKLAVA YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

ATIKLAR DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

SUR YAPI ANTALYA PROJESİ'NDE HAYAT BAŞLIYOR

TAVUK DÜNYASI'NDAN SAKARYA'YA YENİ ŞUBE

ELEKTRİKLİ VE HİBRİD OTOMOBİL SATIŞLARI ARTTI

BAŞKAN TAŞ, CHP'Lİ BAYAR'A MEYDAN OKUDU

KONYAALTI VATANDAŞIN YANINDA

AK PARTİ´DEN ALANYA ÇIKARMASI

KEPEZ´DEN İSTİHDAMA DESTEK

İŞTE NİSAN AYI SİYASET GÜNDEMİ

BÖCEK´TEN SEÇİM AÇIKLAMASI

MURATPAŞA´DA 2. UYSAL DÖNEMİ

BAŞKAN TAŞ´TAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

DÜLGEROĞLU KİME ÇAĞRI YAPTI ?

BAŞKAN TÜREL STAR TV´DE KONUŞTU

BAŞKAN UYSAL ZİYARET TURUNDA

BAŞKAN ADAYI BÖCEK ŞARAMPOL´DE

DÜLGEROĞLU ZİYARET TURUNDA

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu´ndan sahil işletmecilerine ziyaret

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dülgeroğlu, sahilde bulunan işletme sahipleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Dülgeroğlu, ?Sahilde bulunan işletmeleri daha modern hale getirerek, sahilimizi daha yaşabilir bir konuma getirmeyi amaçlıyoruz? dedi.

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Dülgeroğlu, sabah saatlerinde Gökbük, Koruca ve Sahilkent Mahalleleri´nde taziye ve mevlüt yemeklerine katıldı. Öğle saatlerinde ise, sahilde bulunan işletme sahipleriyle bir araya geldi. Burada sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştiren Nail Dülgeroğlu, Finike´de turizmi geliştirmek, ilçeye daha fazla turistin gelmesi adına projelerinin olduğunu ifade etti.

Dülgeroğlu, ?İlçemizin sanayi ve tarımda gelişmesinin yanında turizmini de geliştirmek adına birçok vizyon projemiz var. Bunlardan bir tanesi ise sahilde bulunan işletmeleri daha modern hale getirerek, sahilimizi daha yaşabilir bir konuma getirmeyi amaçlıyoruz. İlçemize ne kadar turist girdisi olursa kalkınamaız daha fazla olacaktır. Bunun için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Hep beraber ele ele vererek projelerimizin gerçekleşmesini sağlayacağız? dedi.

Cumhur İttifakı Finike Belediye Başkanı Nail Dülgeroğlu, günün son programında ise, akşam saatlerinde Sahilkent Mahallesi´nde Hasan Özdemir´in evine misafir oldu. Sıcak ve güleryüzle karşılanan Dülgeroğlu, seçimi kazanması halinde Finike için yapacağı vizyon projelerini anlattı. Dülgeroğlu, yaklaşık 2 saat, Özdemir ailesinin misafiri oldu.


Haber Kaynak : www.akdenizsonbaski.com