BAŞKAN TÜTÜNCÜ İŞÇİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

BÜYÜKŞEHİR'DEN İŞÇİLERE 3150 LİRA PROMOSYON

ANTALYA OSB’DEN MAKEDONYA’YA TİCARET KÖPRÜSÜ

KEPEZ'DE GETİR-SAT GÜNLERİ BAŞLIYOR

MAYIS ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN UYSAL'A ZİYARET

KEPEZ'İN ÜRETTİĞİ EKMEKLER VATANDAŞA DAĞITILACAK

DOĞU GARAJI KTM'DE DÜKKANLAR TESLİM EDİLİYOR

BÜYÜKŞEHİR KEMER'E YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

MURATPAŞA BELEDİYESİ KPSS ÜCRETLERİNİ ÖDEYECEK

ANTALYA OSB ÜRETİMDE TÜRKİYE LİDERİ OLDU

BAŞKAN UYSAL MİLLİ OYUNCULARI AĞIRLADI

MURATPAŞALI ORHAN OKULU İKİDE İKİ YAPTI

FİLENİN SULTANLARINDAN MUHTEŞEM BAŞARI

MİLLİ TAKIM MURATPAŞA'DA KAMP YAPIYOR

ERKAN EYİBİL ANTALYASPOR'LA SÖZLEŞME İMZALADI

ANTALYASPOR ÜÇ YILDIZI İLE SÖZLEŞME YENİLEDİ

BAŞKAN TÜTÜNCÜ'DEN GENÇLERE SPOR ÇAĞRISI

ŞAMPİYON BASKETÇİLERDEN BAŞKAN BÖCEK'E ZİYARET

MURATPAŞA VOLEYBOL TAKIMI GELİYOR

PAŞANIN ASLANI ALTIN KEMERİYLE EVİNE GELDİ

YILMAZ TFF BAŞKANI ÖZDEMİR'İ İSTİFAYA ÇAĞIRDI

ORHAN OKULU MURATPAŞA'YLA İLK KUPAYI KAZANDI

ERKAN EYİBİL ANTALYASPOR'LA SÖZLEŞME İMZALADI

Antalyaspor, Ümit Milli Futbolcu Erkan Eyibil ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. Genç futbolcunun Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Asbaşkan Fesih Tamince ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Güral katıldı

Antalyaspor, Ümit Milli Futbolcu Erkan Eyibil ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. Genç futbolcunun Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Asbaşkan Fesih Tamince ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Güral katıldı. Asbaşkan Tamince, Erkan Eyibil’in Antalyaspor’a hayırlı olmasını dileyerek “5 yıllık sözleşme imzaladık. Başarılı olacağına inanıyoruz. Genç futbolcularımızla birlikte yeni transferlerimizin de katılımıyla güçlü bir Antalyaspor yaratacağız” dedi.

GELECEK VAAD EDEN BİR İSİM

Yönetim Kurulu Üyesi Sami Güral ise gelecek vaad eden Ümit Milli Takım futbolcusu Erkan Eyibil'i teknik direktör Ersun Yanal'ın da isteği üzerine transfer ettiklerini söyledi. Güral, “Erkan’ı Antalyaspor forması altındaki performansıyla A Milli Takımımıza göndermeyi diliyoruz. Takımımızın şartları doğrultusunda en iyi işleri yapmaya çalışıyoruz. Transfer çalışmalarına devam ediyoruz” diye konuştu.

GENÇLERE DEĞER VERİLİYOR

Kendisini 5 yıl için kırmızı beyazlı renklere bağlayan Erkan Eyibil ise “Çok mutluyum. Burada genç oyunculara değer veriliyor. Antalyaspor için savaşacağım, her şeyi vereceğim. Bu takımın bir parçası olduğum için çok mutluyum” ifadelerini kullandı. Eyibil, gazetecilerin Antalyaspor’u tercih nedenini sorması üzerine ise, “Hocamız beni çok istedi. Ben de çok istedim. Çabuk karar verdim. Gökdeniz, Bünyamin benim arkadaşım. Antalyaspor’da genç oyunculara şans tanınıyor. Bu nedenle tercih ettim” diye cevap verdi.