BAŞKAN HAKAN TÜTÜNCÜ'DEN İLK HASAT PAYLAŞIMI

MURATPAŞA'NIN PARKLARI ELEKTRİK ÜRETİYOR

KEPEZ'DE EMEKÇİ KADIN FESTİVALİ DÜZENLENECEK

EMO BAŞKANI TAT'TAN ELEKTRİKLİ ARAÇ VURGUSU

MURATPAŞA ÇEVRECİ KOMŞU KART KAZANDIRIYOR

EMO BAŞKANI ŞABAN TAT; “ENERJİ KAMULAŞTIRILMALIDIR”

TAT; "ELEKTRİK ZAMMI HER ŞEYİN FİYATINI ETKİLEYECEK"

BAŞKAN UYSAL SEKTÖR TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

TÜTÜNCÜ'DEN KADIN GİRİŞİMCİLERE TAM DESTEK

AOSB'NDE İMZALAR ÇATILARA ÖZGÜRLÜK İÇİN ATILDI

ANTALYASPOR TARAFTAR LOKALİ TAMAMLANDI

BAŞKAN MUHİTTİN BÖCEK BASIN BAYRAMINI KUTLADI

SAĞLIKÇILARDAN BAŞKAN ÜMİT UYSAL'A ZİYARET

BAŞKAN UYSAL'DAN KURBAN BAYRAMI KUTLAMASI

BAŞKAN ÜMİT UYSAL ŞEHİTLİKLERİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN BÖCEK HEMŞERİLERİNİN BAYRAMINI KUTLADI

MURATPAŞA BELEDİYE PLAJLARINA GİRİŞLER ÜCRETSİZ

TÜTÜNCÜ ANTALYALILARIN BAYRAMINI KUTLADI

BAŞKAN TÜTÜNCÜ ANKARA'DAN ÜÇ MÜJDEYLE DÖNDÜ

GÜLVEREN MAHALLESİ'NDE ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ

MURATPAŞA KURBAN KESİM YERLERİ BELİRLENDİ

UYSAL ARABULUCUK KURUMUNA DİKKAT ÇEKTİ

ESNAF DOSTU TÜTÜNCÜ'DEN TAKSİCİLERE HİZMET

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, sorumluluk bölgesinde olmamasına rağmen taksici esnafının isteğini kırmayarak sözünü verdiği Antalya Havalimanı Taksi Durağı ek bina inşası tamamlanarak, esnafın hizmetine sunuldu

Kepez Belediyesi, Antalya Havalimanı Taksi Durağı’na taksici esnafının yazın sıcaktan, kışın soğuktan korunabileceği 105 metre kare kapalı ek bina kazandırdı. Bahçe bölümüne de 100 metre kare üstü kapalı etrafı açık oturma alanı inşa eden Kepez Belediyesi, Antalya Havalimanı Taksi Durağı etrafını da, çimlerle yeşillendirdi, rengarenk çiçeklerle donattı. Taksici esnafının lokal olarak kullanmayı planladığı ek bina, Sınırlı Sorumlu 115 Nolu Havalimanı Taksi Durağı Genel Kurulu’nda hizmete sunuldu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de Sınırlı Sorumlu 115 Nolu Havalimanı Taksi Durağı Genel Kurulu’nun hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak konuşmasına başladı. Taksici esnafının kendileri için çok önemli olduğunu belirten Tütüncü, “Havaalanı taksi durağı da farklı açılardan çok daha önem arz ediyor. Neden? Çünkü Havaalanı Taksi Durağı Antalya’nın en büyük taksi durağı.

Havaalanı Taksi Durağı Türkiye’nin ikinci büyük havalimanının taksi durağı.. Bu sebeplerden dolayı burası ayrı bir ilgiyi, ayrı bir özeni gerektiriyor.  Bizde her zaman kalbimizi, gönlümüzü sevgili esnaf kardeşlerimize açık tuttuk. Bizi nerede görmek istedilerse bizde tamda orada olmak istedik. Geçtiğimiz yaz pandemi sebebiyle esnaflarımıza teşekkür ziyareti sırasında, Havalimanı Esnafımızı da ziyaret etmiştik. Esnafımız, ‘Başkanım bizim taksi durağı bir hayli eskidi. Artık bunu yenileyelim” talebinde bulundular. “ diye konuştu.

Taksici esnafı toplumun temeli

“Burası bizim idari sınırlarımız içinde değil, ama havaalanı taksi durağı bizim gönül sınırlarımızın tamda merkezinde. “ diyerek sözlerini sürdüren Tütüncü, “Talep üzerine arkadaşlarımıza talimat verdim, onlarda en güzel şekilde yaparak, çevre düzenlemesiyle beraber esnafımıza hediye ettiler. Taksici esnafı toplumun temelidir. Taksici esnafımız bizim toplumumuzun kalbidir. Biz kendi bölgemizde, Kepez ilçemizde taksici esnafımıza çok büyük bir önem verdik. Göreve geldiğimizde taksi duraklarımızın tenekeden, korunaksız, yazın sıcak, kışın soğuk olan, yağmurlu havalarda içine yağmurun geçtiği alanlardı.

Bizde bir proje hazırladık. Bu proje kapsamında Kepez’deki bütün taksi duraklarını içinde tuvaleti, banyosu olan konforlu duraklar haline getirdik. Pandemi döneminde de taksici esnafımızı unutmadık. 14 ay boyunca her hafta periyodik olarak dezenfeksiyon hizmetini götürdük. Hem 39 taksi durağına, hem de 620 taksici esnafımıza… Kepez’deki taksici esnafımız nasıl bizler için kıymetliyse, havaalanı taksi durağı esnafımız da o kadar kıymetli. Allah’ım izin verdiği sürece birlikte yol yürümeye, nice güzellikleri paylaşmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, taksici esnafı adına Havalimanı Taksi Başkanı Sebahattin Küçükbaşkan tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Kurdele kesimiyle de Antalya Havalimanı Taksi Durağı ek binası esnafın hizmetine sunuldu.