BAŞKAN BAHAR'DAN TURİZME VE İHRACATA AŞI TALEBİ

MURATPAŞA'DAN KADIN KOOPERATİFLERİNE DESTEK

ANTALYA OSB’DEN ALTERNATİF TURİZME KATKI

KEPEZ BUĞDAY TARLALARINA GÖZÜ GİBİ BAKIYOR

ŞEKERBANK’TAN SANAYİCİYE FİNANSMAN DESTEĞİ

150 BİNİNCİ DOĞALGAZ ABONESİNE TÖREN DÜZENLENDİ

KOMŞU BELEDİYE ÇEVRECİ KOMŞU KARTI İNCELEDİ

BAŞKAN BAHAR'DAN AŞI AÇIKLAMASI

BÜYÜKŞEHİR'DEN ÇİFTÇİLERE FİDE DESTEĞİ

BAŞKAN BAHAR; “KÇÖ 30 HAZİRAN’A KADAR SÜRMELİ”

KEPEZ'DE KADEMELİ NORMALLEŞME DENETİMİ

SOSYAL MESAFELİ SABAH SPORU BAŞLIYOR

SAĞLIKLI MURATPAŞA İÇİN AKILLI KONTEYNERLER

KEPEZLİ ÇALIŞANLAR GÜNÜ GÜVENLE BAŞLIYOR

BAĞIRSAK SAĞLIĞINI GÜÇLENDİREN 10 BESİN

MURATPAŞA'DA DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

KEPEZ'DE OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE İLK YARDIM EĞİTİMİ

SAĞLIKLI YAŞAMIN REÇETESİ MURATPAŞA'DA

KIŞIN SAĞLIK DEPOSU 5 RENKLİ BESİNİ

KEPEZ'İN HUZUREVİ SAKİNLERİNE COVİD-19 AŞISI

COVID-19 MİSOFOBİ HASTALAĞINI TETİKLİYOR

HASTA YATAKLARI DERTLERE DERMAN OLUYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi hasta ve yatalak vatandaşlara hasta yatağı yardımıyla derman oluyor. Korkuteli, Elmalı, Kaş ve Demre’de hasta ve yatalak olan 8 kişiye elektronik hasta yatakları teslim edildi

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, merkez ve ilçelerde hasta ve yatalak durumda olup hasta yatağı ihtiyacı olan vatandaşların yüzünü güldürüyor. Sosyal hizmet uzmanları başvuruları titizlikle değerlendirip gerekli yardımları yapıyor. Büyükşehir Belediyesi, Elmalı Karyağdı Mahallesi'nde yaşayan 92 yaşındaki Mehmet Aydoğdu'ya tam donanımlı elektronik hasta yatağı yardımında bulunuldu. Alzheimer rahatsızlığı nedeniyle 3 yıldır yatağa bağımlı halde yasayan Mehmet Aydoğdu, konforlu bir yatağa kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

YAKINLARINDAN TEŞEKKÜR

Mehmet Aydoğdu'nun oğlu Hayri Aydoğdu, “Babam yaşı ve rahatsızlıkları nedeniyle hareket kabiliyetini yitirdi. Antalya Büyükşehir Belediyemize yatak ihtiyacımız için başvuruda bulunduk. Başvurumuzdan hemen 1 gün sonra evimize kadar yatak getirildi. Açıkçası başvurumuzun bu kadar hızlı sonuçlanacağını düşünmemiştik” dedi.

HASTANEDEN ÇIKMADAN YATAĞI KURULDU

Elmalı'nın Bozhüyük Mahallesi’nde ikamet eden 70 yaşındaki Fatma Kıvrak'ın ailesinin hasta yatağı talebi de olumlu karşılandı. Eşi Mustafa Kıvrak ''Eşim 8 aydır yoğun bakım servisinde tedavi oluyor. Doktorlar artık taburcu olabileceğini söyledi. Daha hastamız gelmeden yatağını getirip kuran Antalya Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederiz. Zor zamanımızda yanımızda oldunuz. Yapılan hizmetlerden çok memnunuz'' diye konuştu.

KORKUTELİ’DE İKİ VATANDAŞA HASTA YATAĞI

Büyükşehir Belediyesi Korkuteli'de de zor durumdaki vatandaşlara yardım eli uzattı. İmecik Mahallesi’nde ikamet eden 87 yaşındaki yatağa bağımlı Ayşe Küçükakşit’e konforlu hasta yatağı teslim edildi. Korkuteli’nin Bayat Mahallesi’nde evinin önünde bulunan küçük tenteden düşüp yatağa bağımlı olan Ramazan Şeker’e de hasta yatağı yardımı yapıldı. Ramazan Şeker’in ailesi hasta yatağının hayatlarını kolaylaştırdığını belirterek, Büyükşehir ekiplerine teşekküre etti.

DEMRE VE KAŞ’TA 4 HASTANIN YÜZÜ GÜLDÜ

Bakıma muhtaç ve engelli durumdaki hastaların bakımını kolaylaştırmak üzere verilen hasta yatakları Demre’nin Belören (Muskar) Mahallesi’nde Alzheimer hastası 87 yaşındaki Halil Çetin ile 86 yaşındaki Müzeyyen Eren’e de verildi. Kaş’ın Çukurbağ Mahallesinde belden aşağısı felçli olan 77 yaşındaki Zeynep Ayaş, Yuvacık Mahallesi’nde üzerine tomruk düşmesi sonucu ağır yaralanan Ramazan Karaman’a da hasta yatağı desteği sağlandı.