BAŞKAN HAKAN TÜTÜNCÜ'DEN İLK HASAT PAYLAŞIMI

MURATPAŞA'NIN PARKLARI ELEKTRİK ÜRETİYOR

KEPEZ'DE EMEKÇİ KADIN FESTİVALİ DÜZENLENECEK

EMO BAŞKANI TAT'TAN ELEKTRİKLİ ARAÇ VURGUSU

MURATPAŞA ÇEVRECİ KOMŞU KART KAZANDIRIYOR

EMO BAŞKANI ŞABAN TAT; “ENERJİ KAMULAŞTIRILMALIDIR”

TAT; "ELEKTRİK ZAMMI HER ŞEYİN FİYATINI ETKİLEYECEK"

BAŞKAN UYSAL SEKTÖR TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

TÜTÜNCÜ'DEN KADIN GİRİŞİMCİLERE TAM DESTEK

AOSB'NDE İMZALAR ÇATILARA ÖZGÜRLÜK İÇİN ATILDI

ANTALYA OSB DE KAYIT HEYECANI BAŞLADI

KEPEZLİ GENÇLER KÜTÜPHANELERİNİ ÇOK SEVDİ

MURATPAŞA'DA KREŞ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

ASSİM'DE KOÇLUK PROJESİ TAMAMLANDI

ZİÇEV'İN YENİ DERSLİĞİNİ BAŞKAN UYSAL AÇTI

TÜTÜNCÜ; "BU ŞEHRİN İNSANLARI BİLİM KONUŞSUN"

ASMO’DA WEBİNAR SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MURATPAŞA BELEDİYESİ'NDEN GENÇLERE TAM DESTEK

MİNİKLERE KURAKLIKLA MÜCADELE GÜNÜ EĞİTİMİ

BAŞKAN BAHAR’DAN GENÇLERE VE VELİLERE ÇAĞRI

KEPEZ GÜLVEREN'E 24 DERSLİKLİ OKUL YAPILACAK

MURATPAŞA MURGEM'DE ÖN KAYITLAR BAŞLADI

KEPEZ EĞİTİM YATIRIMLARINDA ALTIN YILINI YAŞADI

Kepez Belediyesi’nin MEB’na tahsis ettiği araziye inşa edilen, mimarisi, sosyal tesisleri, ismi ve başarısıyla Türkiye’nin en özel okullarından biri olan Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi, yatırımlarla daha da büyüyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yapımıyla yakından ilgilendiği Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi’ne ‘Uygulama Merkezi geliyor. Uygulama merkezi, Hayırsever Yılmaz Önder’in katkılarıyla yapılacak. Vali Ersin Yazıcı başkanlığında Antalya Valiliğinde düzenlenen protokol töreniyle imza altına alınan uygulama merkezine “Hüseyin –Hanife Önder” ismi verilecek. Kepez Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsis ettiği araziye inşa edilen, mimarisi, sosyal tesisleri ve ismi ile Türkiye’nin en özel okullarından biri olan Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi, yeni yatırımlarla daha da büyüyor.

Eğitime yatırımı çok önemsiyoruz 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yıllar önce hayalini kurdukları ve ilçeye kazandırdıkları Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi’nin bugün eğitim konusunda önemli başarılara imza attığını söyledi. Tütüncü, okulun yapı kalitesi, çevre düzenlemesi ve modern görünümüyle, geleneksel mimarinin izlerini taşıdığını vurguladı.

Kepez’in eğitim yatırımları konusunda altın yıllarını yaşadığını dile getiren Başkan Tütüncü, eğitime yapılan her yatırım bizleri mutlu ediyor. Özellikle hayırseverlerimizin eğitim için yaptıkları her yatırım bizim için çok daha kıymetli ve çok daha anlamlı. Ben hayırseverimiz Yılmaz Önder’i yüce gönüllüğü için kutluyorum.  Kendileri daha öncede güzel projelere imza atmış, yardım severlik konusunda örnek bir kişiliktir. “ dedi.