ABB ATÖLYELERİNDE ÜRETİME TAM GAZ DEVAM

MURATPAŞA BÜTÇE OYLAMASINDA SÜRE UZADI

ÇEVRECİ KOMŞU KART ALIŞVERİŞTE DE KAZANDIRIYOR

KEPEZ'DEN YATIRIMLIK VE YARDIMLIK EK BÜTÇE

MURATPAŞALILAR BÜTÇELERİNİ OYLAYACAKLAR

EMO BAŞKANI ŞABAN TAT'TAN ELEKTRİK ZAMLARINA TEPKİ

BAHAR; “SİGORTA ACENTELERİ, MESLEK ODASI KURMALI”

MURATPAŞA ÇEVRECİ KOMŞU KART KAZANDIRIYOR

BÜYÜKŞEHİR'DEN MEMURU SEVİNDİREN PROTOKOL

KEPEZ'DEN KADIN EMEĞİNE SATIŞ DESTEĞİ

ALZHEİMER GÜNÜNÜNDE FUTOSHİKİ ÇÖZDÜLER

KEPEZ'İN SAĞLIK ORDUSU 9 BİN KİŞİYE AŞI YAPTI

KEPEZ AŞIYI VATANDAŞIN AYAĞINA KADAR GÖTÜRÜYOR

SERVİS VE TAKSİLER ÜCRETSİZ DEZENFEKTE EDİLECEK

MURATPAŞA SERVİS ARAÇLARINI DEZENFEKTE ETTİ

BÜYÜKŞEHİR OKUL SERVİS ARAÇLARINI DEZENFEKTE ETTİ

MURATPAŞA BELEDİYESİ OKULLARI DEZENFEKTE EDİYOR

PANDEMİ SONRASI OKULA UYUMDA ALTIN KURALLAR

VELİLERE OKUL ÖNCESİ SAĞLIK KONTROLÜ UYARISI

KEPEZ BELEDİYESİ'NDEN DEV SAĞLIK YATIRIMI

KEPEZ'DEN AŞIYA TEŞVİKTE ÖNEMLİ ADIM

PAŞA'NIN SULTANLARI SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

KEPEZ TIP MERKEZİ'NDE SAĞLIK RAPORU HİZMETİ

Kepez Belediyesi’nin özel hastane konforundaki Tıp Merkezi, işe giriş, ehliyet ve benzeri işlemler için gerekli olan ‘sağlık raporu’ hizmetini de vatandaşlarla buluşturdu

Kepez Tıp Merkezi, hizmet ağını her geçen gün büyütüyor. Kepez Belediyesi’nin teknik alt yapısı, uzman hekim kadrosu ve kalifiyeli sağlık personelleriyle 2017 yılından bu yana Belediye Sağlık Merkezi adıyla hizmet veren sağlık kuruluşu geçtiğimiz yıl Sağlık Bakanlığı’nca Tıp Merkezi statüsüne alınmıştı. Yeni poliklinik hizmetleriyle daha da büyüyen Kepez Tıp Merkezi,  hizmet çeşitliliğini her geçen gün artırıyor.

Türkiye’deki belediyeler arasında ilk talasemi testi ruhsatını alan Kepez Belediyesi, her yıl evlenecek 7 bin çifte talasemi hizmeti sunuyor. Kepez Belediyesi’nin özel hastane konforunda hizmet veren Tıp Merkezi, hizmet ağını daha da genişleterek artık işe giriş, ehliyet ve benzeri işlemler için gerekli olan sağlık raporlarını da verecek.

Hızlı ve ekonomik hizmet

Kepez Tıp Merkezi, evlenecek çiftlere talasemi testi hizmetinde olduğu gibi, çeşit sebeplerden dolayı istenen sağlık raporu hizmetini de, vatandaşlara yine hızlı ve ekonomik şartlarda sunacak. Özel hastane konforunda hizmet veren Kepez Tıp Merkezi’nde; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Engelli Koordinasyon Merkezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ağız ve Diş Sağlığı, Göz, Genel Cerrahi, Dahiliye, Fizik Tedavi Polikliniği, Psikolojik Destek Hizmeti, Kanser Tarama Merkezi, Evde Sağlık, Diyetisyen, Laboratuvar ve Halk Eczanesi bulunuyor.Kepez Tıp Merkezi’nden sağlık raporu hizmeti

Kepez Belediyesi’nin özel hastane konforundaki Tıp Merkezi, işe giriş, ehliyet ve benzeri işlemler için gerekli olan ‘sağlık raporu’ hizmetini de vatandaşlarla buluşturdu.  

Kepez Tıp Merkezi, hizmet ağını her geçen gün büyütüyor. Kepez Belediyesi’nin teknik alt yapısı, uzman hekim kadrosu ve kalifiyeli sağlık personelleriyle 2017 yılından bu yana Belediye Sağlık Merkezi adıyla hizmet veren sağlık kuruluşu geçtiğimiz yıl Sağlık Bakanlığı’nca Tıp Merkezi statüsüne alınmıştı.

Yeni poliklinik hizmetleriyle daha da büyüyen Kepez Tıp Merkezi,  hizmet çeşitliliğini her geçen gün artırıyor. Türkiye’deki belediyeler arasında ilk talasemi testi ruhsatını alan Kepez Belediyesi, her yıl evlenecek 7 bin çifte talasemi hizmeti sunuyor. Kepez Belediyesi’nin özel hastane konforunda hizmet veren Tıp Merkezi, hizmet ağını daha da genişleterek artık işe giriş, ehliyet ve benzeri işlemler için gerekli olan sağlık raporlarını da verecek.

Hızlı ve ekonomik hizmet

Kepez Tıp Merkezi, evlenecek çiftlere talasemi testi hizmetinde olduğu gibi, çeşit sebeplerden dolayı istenen sağlık raporu hizmetini de, vatandaşlara yine hızlı ve ekonomik şartlarda sunacak. Özel hastane konforunda hizmet veren Kepez Tıp Merkezi’nde; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Engelli Koordinasyon Merkezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ağız ve Diş Sağlığı, Göz, Genel Cerrahi, Dahiliye, Fizik Tedavi Polikliniği, Psikolojik Destek Hizmeti, Kanser Tarama Merkezi, Evde Sağlık, Diyetisyen, Laboratuvar ve Halk Eczanesi bulunuyor.