ABB ATÖLYELERİNDE ÜRETİME TAM GAZ DEVAM

MURATPAŞA BÜTÇE OYLAMASINDA SÜRE UZADI

ÇEVRECİ KOMŞU KART ALIŞVERİŞTE DE KAZANDIRIYOR

KEPEZ'DEN YATIRIMLIK VE YARDIMLIK EK BÜTÇE

MURATPAŞALILAR BÜTÇELERİNİ OYLAYACAKLAR

EMO BAŞKANI ŞABAN TAT'TAN ELEKTRİK ZAMLARINA TEPKİ

BAHAR; “SİGORTA ACENTELERİ, MESLEK ODASI KURMALI”

MURATPAŞA ÇEVRECİ KOMŞU KART KAZANDIRIYOR

BÜYÜKŞEHİR'DEN MEMURU SEVİNDİREN PROTOKOL

KEPEZ'DEN KADIN EMEĞİNE SATIŞ DESTEĞİ

SULTANLARIİLK SINAVI ANKARA'DA VERECEK

KEPEZ AYAK TENİSİ TURNUVASI SONA ERDİ

KEPEZ BELEDİYESİ'NİN HEDEFİ 500 VOLEYBOLCU

KEPEZ MOTO-DRAG HEYECANINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

KEPEZ BELEDİYESİ'NDEN ÜCRETSİZ TENİS KURSU

KEPEZ OTO-DRAG YARIŞLARI NEFESLERİ KESTİ

İKİ DERSTE BUZDA KAYMAYI ÖĞRENECEKLER

KEPEZ'İN SULTANLARI NİKAH TAZELEDİ

BAŞKAN UYSAL'DAN SULTANLARA MORAL ZİYARETİ

ATABERK DADAKDENİZ ANTALYASPOR'DA

KEPEZLİ ÇOCUKLAR VOLEYBOLU ÇOK SEVDİ

BAŞKAN UYSAL'DAN SPORA VE SPORCUYA TAM DESTEK

KEPEZ'İN YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE AÇILDI

Yaz Spor Okulları’nın açılışını gerçekleştiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilerin bu yazı spor yaparak, eğlenerek ve bol bol gezerek geçireceklerini söyledi

Kepez Belediyesi’nin çocuklara spor bilincini aşılamak ve sporla büyüyen sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Yaz Spor Okulları’ törenle açıldı. Hasan Doğan Stadyumu’ndaki açılış törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Özsoy, Kepezspor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, belediye bürokratları, öğrenciler ve veliler katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Tütüncü, bu yıl yaz spor okullarına katılan çocukların çok şanslı olduğunu söyledi. Yaz spor okullarının kapılarını yeniliklerle açtıklarını belirten Tütüncü, “Bu yıl sadece spor yapmayacağız. Hem spor yapacağız, hem de sizlere yaz boyunca gezilerle bambaşka bir yaz tatili yaşatacağız. Öğretmenleriniz yaz boyunca sizlere gezi programları hazırladı. Hem spor yapacaksınız, hem de yaz boyunca güzel bir etkinlik programı ile eğleneceksiniz. Hepiniz yazı en güzel şekilde geçireceksiniz. Sonrada okullar açıldığında okullarınıza büyük bir enerjiyle heyecanla döneceksiniz.” dedi.

Kepez’in çocukları bizim çocuklarımız

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaz spor okuluna katılan çocukların velilerine dönerek, “Sevgili veliler, bu çocuklar aynı zamanda bizim çocuklarımız. Evde bir tane çocuğum var. Sokaklara çıktığımız da bu güzel şehrin bütün çocukları da bizim çocuklarımız. Çocuklarımız pandemi döneminde evde kalmaktan gerçekten çok sıkıldılar.

Artık onlar kendilerini bu güzel günlerde doya doya sokağa bırakmak istiyorlar. Arkadaşlarıyla geçirdikleri dostça sıcak günleri özlediler. Bende arkadaşlarımdan bu yıl spor okullarında daha çok eğlenceye yönelik, daha çok şehri gezmeye yönelik, daha çok aktiviteler yapmaya yönelik bir program hazırlamalarını istedim. Bu şehrin parklarına, müzelerine, kültür sanat tesislerine, stadyumlarına, spor salonlarına görülebilecek her yere geziler düzenleyeceğiz. Pandemi sonrası çocuklarımıza doya doya gezebilecekleri bir yaz tatili armağan etmek istiyoruz. “diye konuştu.

Öğrencilere göz sağlığı taraması

Kepez Belediyesi’nin özel hastane konforunda hizmet veren ve geçtiğimiz yıl tıp merkezi statüsüne alınan Sağlık Merkezi’nin, yaz spor okulları öğrencilerini de misafir edeceğini belirten Tütüncü,  bütün öğrencilere ücretsiz göz sağlığı taraması yapılacağı müjdesini de verdi. Antalya Orman Çiftliği’ndeki çocuklarla karpuz, kavun, biber, patlıcan, domates dikildiğini de hatırlatan Başkan Tütüncü, “ Sizlerle de Antalya Orman Çiftliği’ne gideceğiz. Fidanlar dikeceğiz. Güzel bir yaz geçireceğiz” dedi.