ABB ATÖLYELERİNDE ÜRETİME TAM GAZ DEVAM

MURATPAŞA BÜTÇE OYLAMASINDA SÜRE UZADI

ÇEVRECİ KOMŞU KART ALIŞVERİŞTE DE KAZANDIRIYOR

KEPEZ'DEN YATIRIMLIK VE YARDIMLIK EK BÜTÇE

MURATPAŞALILAR BÜTÇELERİNİ OYLAYACAKLAR

EMO BAŞKANI ŞABAN TAT'TAN ELEKTRİK ZAMLARINA TEPKİ

BAHAR; “SİGORTA ACENTELERİ, MESLEK ODASI KURMALI”

MURATPAŞA ÇEVRECİ KOMŞU KART KAZANDIRIYOR

BÜYÜKŞEHİR'DEN MEMURU SEVİNDİREN PROTOKOL

KEPEZ'DEN KADIN EMEĞİNE SATIŞ DESTEĞİ

BÜYÜKŞEHİR'İN ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARINA YOĞUN İLGİ

AOSB TEKNİK KOLEJİ’NDE İLK DERS ZİLİ ÇALDI

KEPEZ 5. KREŞİNİ YENİ EĞİTİM DÖNEMİNDE AÇTI

MURATPAŞA YENİ EĞİTİM YILINA HAZIRLANIYOR

KEPEZ'İN İLKÖĞRETİMİ DESTEKLEME KURSLARI BAŞLIYOR

CEMİL MERİÇ KÜTÜPHANESİ 65 BİN KİŞİYİ AĞIRLADI

KEPEZ BELEDİYESİ'NİN YKS KURS KAYITLARI BAŞLADI

UZMANLAR ÖĞRENCİLERDE YETENEK VE İSTEK ARADI

MURGEM'DE TERCİH ÖĞRENCİLER İÇİN GÜNLERİ

KEPEZ'DEN GENÇLERE ÜNİVERSİTE TERCİH ÇAĞRISI

ANTALYALILAR CEMİL MERİÇ KÜTÜPHANESİNİ SEVDİ

MURATPAŞA LGS'DE YÜZDE 98 İLE REKOR KIRDI

KEPEZLİ GENÇLER KÜTÜPHANELERİNİ ÇOK SEVDİ

Kepez Kent Meydanı’na kazandırılan Cem Karaca Gençlik Kütüphanesi, okurları ağırlamaya başladı. Kepez Belediyesi ve Antalya Genç İş İnsanları (ANTGİAD) işbirliğiyle kurulan kütüphaneyi, gençler ve çocuklar çok sevdi

Cumhuriyet’in 100. yılı için 16 kütüphane açmayı hedefleyen Kepez Belediyesi, geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı Cem Karaca Gençlik Kütüphanesi, okurlar tarafından büyük ilgi görüyor. ANTGİAD işbirliği ile ilçeye kazandırılan Cem Karaca Gençlik Kütüphanesi, gençleri hem bilgiyle buluşturuyor, hem de gençlere şık bir ortamda ders çalışma imkânı sunuyor.

Kepez’in kalbine kütüphane 

Kütüphane, çevresinde onlarca okulun bulunduğu ve ilçenin tam merkezi noktası olan Kepez Kent Meydanı’na kuruldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, Cumhuriyet’in 100. yılı için hedeflediği 16 kütüphaneden biri olan Cem Karaca Gençlik Kütüphanesi, 5 binden fazla kitap kapasitesiyle gençleri ve çocukları bilgiyle buluşturuyor. Çay ve kahve ikramının da yapıldığı kütüphane, açılır açılmaz da onlarca kitapseveri ağırlamaya başladı.

Gelecek kuşaklara unutulmaz bir eser

Gençler, her bir köşesi özenle hazırlanan Cem Karaca Gençlik Kütüphanesi’nin,  şık okuma alanlarında derslerine de çalışabilecekler. Kütüphaneyi ziyaret eden gençler de kendilerini kitapla ve bilgiyle buluşturmasından dolayı Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür ettiler. Başkan Tütüncü de, “Antalya Genç İş İnsanları Derneği ANTGİAD'a kocaman bir teşekkürümüz var. Gelecek kuşaklara, unutulmaz bir eseri birlikte armağan ettik.” açıklamasını yaptı.

Kepez’e 16 Türk devletini temsilen 16 kütüphane 

Kepez Belediyesi, DokumaPark’a, 100 bin kitap kapasitesiyle Antalya’nın en zengin kütüphanesi olan Cemil Meriç Kütüphanesi’ni kurmuştu. Edebiyat Müzesi özelliği ile Antalya’da ilk olan Cemil Meriç Kütüphanesi, kısa bir sürede 30 bine yakın okuru ağırladı.

Tarihteki 16 Türk devletini sembolize etmesi amacıyla Cumhuriyet’in 100.  Yılında kurulacak olan kütüphanelerin en büyüğü de Gülveren Mahallesi’ne inşa edilecek. Türkiye’nin en büyüklerinden biri olacak kütüphanenin temeli ise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda atılacak.