BAŞKAN TÜTÜNCÜ İŞÇİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

BÜYÜKŞEHİR'DEN İŞÇİLERE 3150 LİRA PROMOSYON

ANTALYA OSB’DEN MAKEDONYA’YA TİCARET KÖPRÜSÜ

KEPEZ'DE GETİR-SAT GÜNLERİ BAŞLIYOR

MAYIS ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN UYSAL'A ZİYARET

KEPEZ'İN ÜRETTİĞİ EKMEKLER VATANDAŞA DAĞITILACAK

DOĞU GARAJI KTM'DE DÜKKANLAR TESLİM EDİLİYOR

BÜYÜKŞEHİR KEMER'E YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

MURATPAŞA BELEDİYESİ KPSS ÜCRETLERİNİ ÖDEYECEK

ANTALYA OSB ÜRETİMDE TÜRKİYE LİDERİ OLDU

SİGARA MESANE KANSERİ RİSKİNİ ARTTIRIYOR

MURATPAŞALILAR SPOR YAPARAK SAĞLIKLI KALIYOR

TATİLDE COVİD-19 DAN KORUNMA TEDBİRLERİ

BAŞKAN HAKAN TÜTÜNCÜ İLK YARDIM KURSUNA KATILDI

MURATPAŞA KAFE VE RESTORANLARI DEZENFEKTE ETTİ

KEPEZ TIP MERKEZİ DAHİLİYE HİZMETİNE BAŞLADI

UZMANLARDAN DİYABET HASTALARINI UYARIYOR

HAMİLELİK SÜRECİNDE SAĞLIKLI BESLENME ÖNERİLERİ

BEYİN TÜMÖRÜNDE EN SIK GÖRÜLEN 7 BELİRTİ

YAZ AYINDA BOĞMACA MI OLUR DEMEYİN

MURATPAŞA'DA PAZARLAR KONTROL ALTINDA

AOSB BAŞKANI BAHAR AŞI ÖNCELİĞİ İSTEDİ

MURATPAŞA KAFE VE RESTORANLARI DEZENFEKTE ETTİ

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi, tarihi Kaleiçi’nde kademeli normalleşmeyle birlikte saat 21.00’e kadar müşteri kabul edecek restoran ve kafeleri dezenfekte etti

Covid-19’la mücadelede kademeli normalleşme dönemiyle birlikte restoran ve kafeler kapılarını açtı. Yeniden müşterilerini ağırlayacak olan kafe, pastane ve lokantalarda sabahın erken saatlerinde hazırlıklar başlarken Antalya’da Muratpaşa Belediyesi dezenfekte ekipleri de kademeli normalleşmenin ilk gününde Kaleiçi’ndeydi. 

Geçmiş aylarda da sektöre ücretsiz dezenfekte desteği veren Muratpaşa Belediyesi, sandalyelerin masaların üzerinden indirilip sosyal mesafe kuralına göre yeniden dizildiği, masa aralıklarının ayarlandığı Kaleiçi’ndeki işletmeleri dezenfekte etti. 

Sabah açıldıktan hemen sonra belediyenin dezenfekte ettiği bir kafenin çalışanı Simge Yalçın, “Uzun süredir kapalıydık. Bugün açıldık. Bugün açıldığımız için çok mutluyuz. Şimdi de Muratpaşa Belediyesi’nden geldiler ve masaları ilaçladılar. Bunun için çok teşekkür ederiz. Bunu ücretsiz yaptıkları için ayrıca teşekkür ederiz” diye konuştu. 

İşletmeci Aydın Ayhan 8 aydır aralıklı olarak kapalı olduklarını belirterek “Hayırlısıyla bugün açtık Sağ olsun Muratpaşa Belediyemiz de bizi büyük bir yükten kurtardı. Ücretsiz dezenfekte hizmetiyle” dedi. Restoran işletmecisi Yılmaz Özbay sabah saatlerinde hazırlık yaparken Muratpaşa Belediyesi’nin dezenfekte ekibini karşılarında gördüklerini belirterek “Başkanımız Ümit Uysal’a çok teşekkür ediyoruz” dedi. Gülseren Özgür ise açıldıkları ilk gün Muratpaşa Belediyesi’ni yanlarında görmekten son derece memnun olduklarını belirterek, “Belediyemize teşekkür ediyoruz. İnşallah hayırlı işlerimiz olur” şeklinde konuştu.