ABB ATÖLYELERİNDE ÜRETİME TAM GAZ DEVAM

MURATPAŞA BÜTÇE OYLAMASINDA SÜRE UZADI

ÇEVRECİ KOMŞU KART ALIŞVERİŞTE DE KAZANDIRIYOR

KEPEZ'DEN YATIRIMLIK VE YARDIMLIK EK BÜTÇE

MURATPAŞALILAR BÜTÇELERİNİ OYLAYACAKLAR

EMO BAŞKANI ŞABAN TAT'TAN ELEKTRİK ZAMLARINA TEPKİ

BAHAR; “SİGORTA ACENTELERİ, MESLEK ODASI KURMALI”

MURATPAŞA ÇEVRECİ KOMŞU KART KAZANDIRIYOR

BÜYÜKŞEHİR'DEN MEMURU SEVİNDİREN PROTOKOL

KEPEZ'DEN KADIN EMEĞİNE SATIŞ DESTEĞİ

SULTANLARIİLK SINAVI ANKARA'DA VERECEK

KEPEZ AYAK TENİSİ TURNUVASI SONA ERDİ

KEPEZ BELEDİYESİ'NİN HEDEFİ 500 VOLEYBOLCU

KEPEZ MOTO-DRAG HEYECANINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

KEPEZ BELEDİYESİ'NDEN ÜCRETSİZ TENİS KURSU

KEPEZ OTO-DRAG YARIŞLARI NEFESLERİ KESTİ

İKİ DERSTE BUZDA KAYMAYI ÖĞRENECEKLER

KEPEZ'İN SULTANLARI NİKAH TAZELEDİ

BAŞKAN UYSAL'DAN SULTANLARA MORAL ZİYARETİ

ATABERK DADAKDENİZ ANTALYASPOR'DA

KEPEZLİ ÇOCUKLAR VOLEYBOLU ÇOK SEVDİ

BAŞKAN UYSAL'DAN SPORA VE SPORCUYA TAM DESTEK

MURATPAŞA'DA HEDEF ALTIN KEMERİ ALMAK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “2015’te başpehlivanımız, Paşanın Aslanı Orhan Okulu’yla Kırkpınar’dan altın kemeri Antalya’mıza getirmiştik. Bu yıl da aynı başarıyı tekrarlamak istiyoruz” dedi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Covid-19 pandemisi nedeniyle verilen bir yıl aranın ardından yarın minik boylardan başlayacak 660’ıncı Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine katılacak tüm pehlivanlara başarılar diledi. Kendisinin de Edirne Sarayiçi’ndeki Kırkpınar Er Meydanı’ndan güreşleri takip edeceğini dile getiren Başkan Uysal, şunları söyledi: “Yağlı güreşler bizim kültürümüzün dünyaya, dünya spor kültürüne armağanıdır.

Bu geleneğimiz, uluslararası nitelikler kazanarak hep devam edecek. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, bu büyük gelenek içinde bambaşka, çok özel bir yere sahip. Ancak şunu da ifade etmek gerekiyor, Kırkpınar içinde özellikle son 10 yılda bir Antalya geleneği de oluştu. Sadece 2014 ve 2016 hariç on 10 yıldaki başpehlivanlık unvanları Antalya’mızın oldu.”

Bu yıl Kırkpınar’a Muratpaşa Belediyesi adına er meydanına çıkacak Paşanın Aslanı lakaplı başpehlivan Orhan Okulu’nun ilk altın kemeri 2015’te Muratpaşa Belediyesi’yle kazandığını hatırlatan Başkan Uysal, “Son yılların en iyi güreşlerini izleyeceğimiz bir Kırkpınar bekliyoruz. Başpehlivanımız, Paşanın Aslanı Orhan Okulu Kırkpınar öncesi düzenlenen iki güreşten de altın kemerle ayrıldı. Her şey er meydanında belli olacak ama altın kemerle Antalya’mıza, Muratpaşa’mıza dönmek istiyoruz” diye konuştu.