ABB ATÖLYELERİNDE ÜRETİME TAM GAZ DEVAM

MURATPAŞA BÜTÇE OYLAMASINDA SÜRE UZADI

ÇEVRECİ KOMŞU KART ALIŞVERİŞTE DE KAZANDIRIYOR

KEPEZ'DEN YATIRIMLIK VE YARDIMLIK EK BÜTÇE

MURATPAŞALILAR BÜTÇELERİNİ OYLAYACAKLAR

EMO BAŞKANI ŞABAN TAT'TAN ELEKTRİK ZAMLARINA TEPKİ

BAHAR; “SİGORTA ACENTELERİ, MESLEK ODASI KURMALI”

MURATPAŞA ÇEVRECİ KOMŞU KART KAZANDIRIYOR

BÜYÜKŞEHİR'DEN MEMURU SEVİNDİREN PROTOKOL

KEPEZ'DEN KADIN EMEĞİNE SATIŞ DESTEĞİ

ALZHEİMER GÜNÜNÜNDE FUTOSHİKİ ÇÖZDÜLER

KEPEZ'İN SAĞLIK ORDUSU 9 BİN KİŞİYE AŞI YAPTI

KEPEZ AŞIYI VATANDAŞIN AYAĞINA KADAR GÖTÜRÜYOR

SERVİS VE TAKSİLER ÜCRETSİZ DEZENFEKTE EDİLECEK

MURATPAŞA SERVİS ARAÇLARINI DEZENFEKTE ETTİ

BÜYÜKŞEHİR OKUL SERVİS ARAÇLARINI DEZENFEKTE ETTİ

MURATPAŞA BELEDİYESİ OKULLARI DEZENFEKTE EDİYOR

PANDEMİ SONRASI OKULA UYUMDA ALTIN KURALLAR

VELİLERE OKUL ÖNCESİ SAĞLIK KONTROLÜ UYARISI

KEPEZ BELEDİYESİ'NDEN DEV SAĞLIK YATIRIMI

KEPEZ'DEN AŞIYA TEŞVİKTE ÖNEMLİ ADIM

PAŞA'NIN SULTANLARI SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

TÜRKİYE'DEKİ İLKİ BAŞKAN TÜTÜNCÜ AÇIKLAYACAK

Kepez Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü arasında Kepezlilerin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik hizmet protokolü imzalandı. Türkiye’de bir ilk olan hizmetin detaylarını Başkan Hakan Tütüncü, Kepezlilerle cuma günü paylaşacak

Kepez Belediyesi, sağlık alanında önemli bir projeyi daha hayata geçiriyor.  Kepezlilerin hayatlarını kolaylaştıracak ve Türkiye’de ilk kez uygulanacak projenin protokolü Kepez Belediyesi ve Antalya İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalandı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür tarafından imzalanan protokolle, Kepezliler yeni bir sağlık hizmetine kavuşacak. Kepez Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen protokolle ilgili bir açıklama yapan Başkan Hakan Tütüncü, “Belediyecilik hayatı kolaylaştırma işidir. Bizde hemşehrilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak her hizmeti hayata geçiriyoruz” dedi.

Hayatları kolaylaştıran hizmetler

Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür’e desteklerinden ve katkılarından dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Tütüncü, “Sizin destekleriniz, katkılarınız, gayretleriniz çok anlamlıydı. Yolun en başından beri bakanlığımızın, sağlık müdürlüğümüzün destekleri bizim için çok önemli oldu. Bizde elimizdeki bu imkanları hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştırmaya yönelik yeniliklere,  yeni fikirlere, yeni projelere yeni eserlere dönüştürmeye niyet ettik. İşbirliklerinizden dolayı sizlere çok teşekkür ederim.”diye konuştu.

Kepez Belediyesi’nin bu hizmeti takdire şayan

Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür’de, Kepez Belediyesi’nin her 15 günde bir sağlık alanında yeni bir proje hayata geçirdiğini söyledi. İl Sağlık Müdürü Hülür, “Buda bize sağlık müdürlüğü olarak birlikte çalışma noktasında yeni heyecanlar katıyor. Bu hizmetiniz, takdire şayan ve vatandaşında bizzat hissedeceği bir hizmet. İnşallah bu hizmetiniz diğer ilçelere de model ve örnek olur. Birlikte çalışabilirliğin en iyi örneklerinden birini ortaya koydunuz. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Kepez’e hayırlı olsun” dedi.  

Kepez Belediyesi ve Antalya İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle hayata geçirilen projenin detayları Başkan Hakan Tütüncü tarafından açıklanacak.