324379001

WBAF 2022’NİN BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI

WBAF 2022’NİN BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI

125 ülkeden girişimci, melek yatırımcı ve iş insanını 25-26 Ekim tarihlerinde Antalya’ya getirecek olan Dünya Melek Yatırım Forumu Dünya ve Akdeniz Kongresi’nin biletleri satışa çıktı

  •  

Antalya’nın G-20 ve EXPO 2016’dan sonra üstleneceği en büyük uluslararası organizasyon olan Dünya Melek Yatırım Forumu Dünya ve Akdeniz Kongresi’ne, sayılı günler kaldı. 25-26 Ekim tarihlerinde, Antalya OSB Teknopark ev sahipliğinde Antalya’nın Aksu İlçesi Kundu mevkiinde bulunan Nirvana Cosmopolitan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu dev organizasyona, 125 ülkeden, iki bine yakın üst düzey yabancı devlet yöneticisi, bürokrat, iş insanı, girişimci ve yatırımcının katılması bekleniyor.

DÜNYA LİDERLERİNE SUNULACAK RAPOR ANTALYA’DA HAZIRLANACAK

G-20 Finansal Katılımı Arttırmak İçin Global İş Birlikleri Küresel Partneri (GPFI) olan Dünya Melek Yatırım Forumu (WBAF) ile Antalya OSB Teknopark arasında imzalanan iş birliği anlaşması gereği bu yıl ilk kez Antalya’da düzenlenecek olan kongre, “Pandemi Sonrası Ekonomiler İçin Dijital Dönüşüm” teması altında gerçekleşecek. Türkiye’nin de dahil olduğu 125 ülkeden katılacak girişimcilere, yatırımcılara ve diğer katılımcılara benzersiz fırsatlar sunacak olan etkinlik kapsamında, melek yatırımcılara, girişimcilere ve KOBİ’lere pandemi döneminden eskisinden daha güçlü çıkmalarını sağlayacak ortak bir yol haritası oluşturulacak. Söz konusu yol haritası kapsamlı bir rapor haline getirilip, G-20 ülkelerinin liderleri ile paylaşılacak.

BİLETLER ONLİNE SATIŞA AÇILDI

Antalya OSB Teknopark ev sahipliğinde hazırlıkları devam eden kongrenin biletleri satışa çıktı. WBAF 2022 Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresine katılmak isteyenler, www.wbafakdeniz.org adresi üzerinden bilet alıp otel rezervasyonu yaptırabilmenin yanı sıra, kongrenin detaylı programına ulaşabilecekler. 

BAŞKAN ALİ BAHAR’DAN ÖZEL DAVET

Antalya’yı uluslararası arenada temsil edecek önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Antalya OSB Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, “WBAF Kongreleri, dünya çapında her yıl başarıyla gerçekleştirilen, girişimcilik ve inovasyon ekosistemine büyük katkılar sunan uluslararası bir etkinliktir. Antalya OSB Teknopark ve WBAF is birliğinde bine yakın üst düzey iş insanı, politika yapıcı ve melek yatırımcı ile birlikte yaklaşık 2000 kişiyi Antalya’da ağırlamaya hazırlanıyoruz. Antalya OSB olarak gururla Antalya’ya sunduğumuz kıymetli kurumumuz Antalya OSB Teknopark’ın açılısı öncesinde girişimcilik ve inovasyon ekosistemine katkı sağlayacak projelerimiz içerisinde en özel yere sahip olan WBAF 2022 Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresinde yanımızda olup, heyecanımızı paylaşacağınıza olan inancımız tamdır. Her çalışmamızda olduğu gibi, güç birliğinin değerine inanarak sizleri WBAF 2022 Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresinin önemli bir paydası olmaya ve çok değerli is insanlarının yarattığı sinerji ve pozitif oluşumun içerisinde yer almaya davet ediyoruz” dedi.

AKILLI EKONOMİ

Endüstri 4.0 ile başlayan dijitalleşme ve Covid-19 pandemisinin yol açtığı aksamalarla birlikte, yeni girişimlerin ve mevcut işletmelerin iş modellerini ve stratejilerini yeniden düşünmek zorunda kaldığını aktaran Dünya Melek Yatırım Forumu Başkanı Baybars Altuntaş, WBAF 2022 Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresi’nin, girişimcilerin ve melek yatırımcıların pandemi sonrası dönemde geçireceği süreçleri keşfetmeleri için bir platform sağlayacağını ifade etti. Kongrede girişimcilerin temel stratejik planlama bilgilerini bütünleştirmede karşılaştıkları süregelen zorlukların üstesinden gelmek için gerekli çözümlerin de ele alınacağını aktaran Altuntaş, “WBAF Baskanı olarak, sizi dünya çapında daha fazla iş ve daha fazla sosyal adalet yaratmak için akıllı finansa erişimi kolaylaştırmaya yönelik küresel çabalarımıza katılmaya davet ediyorum. Dünya Melek Yatırım Forumu ve Antalya OSB Teknopark iş birliği içinde dünya ekonomisini akıllı bir ekonomiye dönüştürme çabalarımıza vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ediyorum” şekilde konuştuEMO ANTALYA ŞUBESİ’NDEN ÖNEMLİ İSİMLER GÖREVE SEÇİLDİ

BAŞKAN TAT “YANGINLAR ÖNLENEBİLİR AFETLERDİR”

BAŞKAN KOLPAK PROJELERİNİ AÇIKLADI

EMO'DAN KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

BAŞKAN BEKİR KIVRIM, BELEDİYE PERSONELİNE SÖZ VERDİ

BAŞKAN ADAYI BEKİR KIVRIM BAŞKAN GENÇ’İ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN KIVRIM'DAN SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

BAŞKAN RIZA SÜMER, ÖĞRENCİLERİ DİNLEDİ

BAŞKAN RIZA SÜMER’DEN YOĞUN SEÇİM MESAİSİ

BAŞKAN KIVRIM; "DÖŞEMEALTI BİZİMLE ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK"

BAŞKAN KIVRIM SALI GURUBUNUN KONUĞU OLDU

BAŞKAN SÜMER'DEN MİTİNG GİBİ MAHALLE BULUŞMASI

BAŞKAN BAHAR: “PARAMIZIN İSTİKRARLI BİR SEYİR İZLEMESİNİ İSTİYORUZ”

BAŞKAN TAT; " YAZ SAATİNDE ESKİ SİSTEME DÖNÜLMELİ

Borsa İstanbul’da Gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı

SUR TATİL EVLERİ GYO’NUN HALKA ARZINA BÜYÜK İLGİ

Sur Yapı ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka - Yılın Tüketici Markası’ Seçildi

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan EYT’lilere Özel ‘Emeklilikte Yazlıkta Takılanlara Büyük Fırsat!

EMO BAŞKANI TAT'TAN MAAŞ AÇIKLAMASI

SUR YAPI TESLİMLERE ARA VERMİYOR

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu