324379001

Büyükşehir ile Deprem Gerçeği Masaya Yatırılıyor

Büyükşehir ile Deprem Gerçeği Masaya Yatırılıyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Şubesi ile ‘deprem’ konulu istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın, aralarında Kayseri’nin de bulunduğu 11 ili etkileyen 6 Şubat depremler sonrasında kenti depremlere daha dirençli hale getirme doğrultusundaki çalışmalar kapsamında Yapı Denetim Kuruluşları ile toplantı gerçekleştirildi.

Başkan Büyükkılıç’ın talimatları doğrultusunda şehri depreme daha dayanıklı hale getirmek için Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN DEPREME DAYANIKLI KENT OLUŞTURMAK İÇİN KURUM VE KURULUŞLARLA İSTİŞARE

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman ve Afet İşleri Daire Başkanı Gonca Arın, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kentin tüm ilgili kurum ve kuruluşları ile bir araya gelerek, depreme daha dayanıklı bir Kayseri için yapılması gerekenleri enine boyuna masaya yatırıyor, bu doğrultuda ilgili her kesimin bilgi ve görüşlerine başvuruyor.

Bu kapsamda, Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Toplantı Salonu’nda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman başkanlığında, Büyükşehir Belediyesi Afet İşleri Daire Başkanı Gonca Arın, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Kayseri Şubesi Başkanı Ersin Yiğit ve yönetimi ile Kayseri’yi depreme dayanıklı hale getirme çerçevesinde bir toplantı daha yapıldı.

Genel Sekreter Yardımcısı Elcuman, akademisyenler, meslek odaları ve uzmanlarla yaptıkları toplantılarda deprem konusunu masaya yatırdıklarını, depreme yönelik bir yol haritası oluşturma gayretinde olduklarını ifade etti.Kayseri,Kayseri Belediyesi
belediye365.com
Haber Kaynak : BELEDİYE HABERLERİ

Sur Yapı ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka - Yılın Tüketici Markası’ Seçildi

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan EYT’lilere Özel ‘Emeklilikte Yazlıkta Takılanlara Büyük Fırsat!

EMO BAŞKANI TAT'TAN MAAŞ AÇIKLAMASI

SUR YAPI TESLİMLERE ARA VERMİYOR

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu

SUR YAPI TATİL EVLERİ ANTALYA'DA 4 MEVSİM TATİL

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

EMO BAŞKANI ŞABAN TAT: 'SAYAÇ KRİZİ HAYATI OLUMSUZ ETKİLİYOR'

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da şimdi ikinci etap satışta