324379001

Tekirova Deniz Kafe açıldı

Tekirova Deniz Kafe açıldı

Tekirova Deniz Kafe açıldı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun Kemer'e kazandırdığı, yerli ve yabancı misafirlerin büyük ilgisini çeken Deniz Kafe markası, Tekirova'da da hizmete girdi. Kemer'in buluşma noktası haline gelen Kemer Deniz Kafe'nin ardından Tekirova Deniz Kafe'nin de aynı ilgiyi görmesi hedefleniyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun her mahalleye bir “Deniz Kafe” projesi kapsamında yapımı tamamlanan Tekirova Deniz Kafe hizmete girdi.

Kemer'e bağlı Tekirova Mahallesi Phaselis Princess Hotel sahilinde açılan Tekirova Deniz Kafe, Kemer'de olduğu gibi halk plajı ile bir bütün olarak hizmet verecek.

Vatandaşların uygun fiyatlarla yemeğini yiyip, çayını içebileceği Tekirova Deniz Kafe'nin, Kemer'de olduğu gibi yerli ve yabancı misafirlerin uğrak yeri haline gelmesi hedefleniyor.

Kurban Bayramı öncesi açılan Deniz Kafe'de, Kemer Belediyesi Meclis üyeleri Mustafa Çelik ve Mehmet Akın incelemelerde bulundu.

Tekirova Deniz Kafe'nin de Kemer Deniz Kafe gibi plajla bir bütün olarak hizmet vermeye başladığını söyleyen Meclis üyesi Akın, “Kemer Belediye Başkanımız Sayın Necati Topaloğlu'nun talimatları ile Tekirova Deniz Kafe'mizi kısa sürede tamamlayarak bayram öncesine yetiştirdik. Tekirova Deniz Kafe'mize de Kemer Deniz Kafe'nin lezzetini taşıdık. Vatandaşlarımız Kemer'de olduğu gibi burada da uygun fiyata yiyecek ve içeceklerden istifade edecek. Aynı zamanda uygun fiyatlarla halk plajımızdan şezlong kiralayarak soyunma kabinleri ve duşlardan yararlanabilecekler” dedi.

Tekirova Deniz Kafe, Tekirova'nın gözdesi üç adalar manzarasında denizin keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor.


Antalya,Kemer Belediyesi
belediye365.com
Haber Kaynak : BELEDİYE HABERLERİ

BAŞKAN BAHAR: “PARAMIZIN İSTİKRARLI BİR SEYİR İZLEMESİNİ İSTİYORUZ”

BAŞKAN TAT; " YAZ SAATİNDE ESKİ SİSTEME DÖNÜLMELİ

Borsa İstanbul’da Gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı

SUR TATİL EVLERİ GYO’NUN HALKA ARZINA BÜYÜK İLGİ

Sur Yapı ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka - Yılın Tüketici Markası’ Seçildi

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan EYT’lilere Özel ‘Emeklilikte Yazlıkta Takılanlara Büyük Fırsat!

EMO BAŞKANI TAT'TAN MAAŞ AÇIKLAMASI

SUR YAPI TESLİMLERE ARA VERMİYOR

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu